Nástupce luxusní Nokie 8800 oficiálně představen

Nokia dnes v odpoledních hodinách představila čtyři nové mobilní telefony. Jedním z nich je i nástupce luxusního modelu 8800, který ponese označení Nokia 8800 Sirocco. První fotografie této novinky jste si mohli prohlédnout již před necelým měsícem v této bleskovce.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia 8800 Sirocco v tmavé variantě

Nová Nokia má opět výsuvný kryt klávesnice a její kryty jsou vyrobeny z oceli. Na krytu klávesnice nově nalezneme prolis. Podle tiskové zprávy je design telefonu inspirován přírodou a jméno Sirocco vychází z pojmenování větru, který se tvoří na Sahaře. Z výbavy zaujme především dvoumegapixelový fotoaparát a vyzváněcí melodie, které speciálně pro tento telefon složil Brian Eno. Inovované by mělo být i uživatelské prostředí.

Nokia 8800 Sirocco se bude nabízet ve dvou barevných variantách - světlé a tmavé - za astronomickou cenu okolo 1000 eur, což je v přepočtu a po zahrnutí DPH necelých 35 tisíc korun. V základním balení byste ale měli nalézt i Bluetooth sluchátko vyrobené taktéž z nerez oceli.

Diskuze (5) Další článek: Tajné: Nokia N75 - smartphone ve stylu Motoroly Razr

Témata článku: Nokia, Luxus, Nokia 8800, Nokia 8800 Arte, Nokia 8800 Carbon Arte, Nokia 8800 Gold Arte, Nokia 8800 Sapphire Arte, Nokia 8800 Sirocco, Nokia 8800 Sirocco Gold, Výsuvný kryt, Nástup, Nástupce

Určitě si přečtěte