Natočte video mobilem a vyhrajte lístky na O2 Sázavafest Battle

MobilMania společně s O2 pro vás připravila soutěž o 3× dvě vstupenky na první ze série letních festivalových akcí. Už počtvrté dává O2 Sázavafest, jeden z největších open-air festivalů u nás, možnost mladým nadějným kapelám prosadit se v husté síti hudebního showbusinessu. 28. června na Konopišti proběhne klání s názvem O2 Sázavafest Battle 2008.

Těšit se můžete mimo nadějných šesti kapel, které se utkají v „bitvě“, také na Annu K., Kamila Střihavku nebo vystoupení kapel No Name, Sto zvířat, Rybičky 48, Keks a dalších. Na festival měla dorazit i slovenská kapela Peha, která však nečekaně ohlásila konec kariéry. Místo se Pehy pořadatelům podařilo zajistit plnohodnotnou náhradu v podobě krajanů No Name.

Klepněte pro větší obrázek


Soutěž

Do soutěže jsme připravili celkem šest vstupenek pro autory tří nejlepších videí natočených mobilem, ve kterých zachytíte polštářovou bitvu. Ztvárnění a provedení bitvy necháváme zcela na vaší kreativitě. Video nijak neupravujte ani neošetřujte žádnými efekty. Videosoubor by neměl být větší než 2 MB. Můžete také připsat, na jaký telefon jste jej natočili.

Videa posílejte e-mailem na jan.laska@cpress.cz, do předmětu zprávy uveďte klíčové slovo Bitva a do těla nezapomeňte připsat své celé jméno a poštovní adresu, kam vám budou v případě výhry zaslány vstupenky. Uzávěrka je ve středu 25. června v pravé poledne. Poté redakce vybere tři nejoriginálnější a nejzábavnější videa, jejichž autoři obdrží po dvou vstupenkách na O2 Sázavafest Battle. Osobní údaje budou sloužit pouze pro účely soutěže, nebudou poskytnuty třetí straně a po skončení soutěže budou vymazány.

Pokud se na vás v soutěži neusměje štěstí, můžete si vstupenky na O2 Sázavafest Battle zakoupit v síti Ticketpro a Ticketstream za 220 Kč.

Letní Sázavafest se slevou

O2 všem svým mobilním zákazníkům přináší exkluzivní možnost získat vstupenku na Letní O2 Sázavafest se slevou 10% z aktuální ceny vstupenky. Stačí v době od 16. června do 16. července 2008 navštívit jedno z prodejních míst sítě Ticketpro a při nákupu vstupenky se prokázat ověřovací SMS zprávou.

Tu zákazník získá odesláním SMS zprávy ze ve tvaru OVERENI na číslo 999 690 ze svého mobilního telefonu a do několika vteřin obdrží odpověď, zda je či není zákazníkem O2. Ověřovací SMS bude platná 30 minut po jejím obdržení a zákazník může uplatnit slevu pouze na nákup jedné vstupenky. Cena SMS odeslané zprávy je dle tarifu zákazníka.

Klepněte pro větší obrázek

Více informací o Letním O2 Sázavafestu najdete na www.sazavafest.cz.

Témata článku: Operátoři, O2, NATO, Mobil

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14