Natočte video mobilem a vyhrajte lístky na O2 Sázavafest Battle

Natočte video mobilem a vyhrajte lístky na O2 Sázavafest Battle

MobilMania společně s O2 pro vás připravila soutěž o 3× dvě vstupenky na první ze série letních festivalových akcí. Už počtvrté dává O2 Sázavafest, jeden z největších open-air festivalů u nás, možnost mladým nadějným kapelám prosadit se v husté síti hudebního showbusinessu. 28. června na Konopišti proběhne klání s názvem O2 Sázavafest Battle 2008.

Těšit se můžete mimo nadějných šesti kapel, které se utkají v „bitvě“, také na Annu K., Kamila Střihavku nebo vystoupení kapel No Name, Sto zvířat, Rybičky 48, Keks a dalších. Na festival měla dorazit i slovenská kapela Peha, která však nečekaně ohlásila konec kariéry. Místo se Pehy pořadatelům podařilo zajistit plnohodnotnou náhradu v podobě krajanů No Name.

Klepněte pro větší obrázek


Soutěž

Do soutěže jsme připravili celkem šest vstupenek pro autory tří nejlepších videí natočených mobilem, ve kterých zachytíte polštářovou bitvu. Ztvárnění a provedení bitvy necháváme zcela na vaší kreativitě. Video nijak neupravujte ani neošetřujte žádnými efekty. Videosoubor by neměl být větší než 2 MB. Můžete také připsat, na jaký telefon jste jej natočili.

Videa posílejte e-mailem na jan.laska@cpress.cz, do předmětu zprávy uveďte klíčové slovo Bitva a do těla nezapomeňte připsat své celé jméno a poštovní adresu, kam vám budou v případě výhry zaslány vstupenky. Uzávěrka je ve středu 25. června v pravé poledne. Poté redakce vybere tři nejoriginálnější a nejzábavnější videa, jejichž autoři obdrží po dvou vstupenkách na O2 Sázavafest Battle. Osobní údaje budou sloužit pouze pro účely soutěže, nebudou poskytnuty třetí straně a po skončení soutěže budou vymazány.

Pokud se na vás v soutěži neusměje štěstí, můžete si vstupenky na O2 Sázavafest Battle zakoupit v síti Ticketpro a Ticketstream za 220 Kč.

Letní Sázavafest se slevou

O2 všem svým mobilním zákazníkům přináší exkluzivní možnost získat vstupenku na Letní O2 Sázavafest se slevou 10% z aktuální ceny vstupenky. Stačí v době od 16. června do 16. července 2008 navštívit jedno z prodejních míst sítě Ticketpro a při nákupu vstupenky se prokázat ověřovací SMS zprávou.

Tu zákazník získá odesláním SMS zprávy ze ve tvaru OVERENI na číslo 999 690 ze svého mobilního telefonu a do několika vteřin obdrží odpověď, zda je či není zákazníkem O2. Ověřovací SMS bude platná 30 minut po jejím obdržení a zákazník může uplatnit slevu pouze na nákup jedné vstupenky. Cena SMS odeslané zprávy je dle tarifu zákazníka.

Klepněte pro větší obrázek

Více informací o Letním O2 Sázavafestu najdete na www.sazavafest.cz.

Témata článku: Operátoři, O2

6 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Pavel Černík 22. 6. 2008 23:49:24
    proto jsem to psal v uvozovkách.. je spousta lidí kteří si myslí že jejich...
  • Jirky 22. 6. 2008 23:40:29
    hm tak špičkovou bych zas tak netvrdil, páč ti komedianti z nokie neumí...
  • Pavel Černík 22. 6. 2008 23:23:50
    aha.. ok.. ;-) ja jen ze to opravdu vyznelo jako kdyz dalsi clovicek...
Určitě si přečtěte

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

** iPhone 7 32 GB nyní pořídíte těsně pod 20 tisíc korun ** Novinky náleží do střední třídy, Huawei Y6 2017 vyjde na 3 995 Kč ** Na konci léta nabízí O2 slevu až tři tisíce no nový mobil, za úpis

5.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

** Než tzv. rebranding, raději poplatek za právo užívat známku O2 ** Původně měl operátor právo používat jméno O2 do ledna 2019 ** 39 % telefonů v síti O2 umí LTE, kolik prodatují operátor neuvedl

28.  7.  2017 | Pospíšil Aleš, Láska Jan | 15

Mobil s osmikilovou baterií i dálnopis s azbukou. Věž na Olšanech ukrývá okouzlující technické poklady

Mobil s osmikilovou baterií i dálnopis s azbukou. Věž na Olšanech ukrývá okouzlující technické poklady

** V telekomunikační ústředně na Žižkově dnes sídlí CETIN ** Moderní techniku doplňuje muzeum strojů z dob socialismu ** Zajímavá je i budova samotná, a to nejen normalizační architekturou

25.  7.  2017 | E15.cz , Stingl Tomáš | 5

Slovenské O2 má novou „volací“ kartu. Hovor stojí 2,60 Kč a volat lze i na česká čísla

Slovenské O2 má novou „volací“ kartu. Hovor stojí 2,60 Kč a volat lze i na česká čísla

** Volat se SIM kartou českých operátorů se prostě nevyplatí ** Udělejte si výlet na Slovensko a pořiďte si za 2 eura O2 Voľnosť ** S kartou zaplatíte 0,1 eura (2,60 Kč) ne za minutu, ale za celý hovor

25.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 63


komerční sdělení

Komerční sdělení