Natočte video mobilem a vyhrajte lístky na O2 Sázavafest Battle

MobilMania společně s O2 pro vás připravila soutěž o 3× dvě vstupenky na první ze série letních festivalových akcí. Už počtvrté dává O2 Sázavafest, jeden z největších open-air festivalů u nás, možnost mladým nadějným kapelám prosadit se v husté síti hudebního showbusinessu. 28. června na Konopišti proběhne klání s názvem O2 Sázavafest Battle 2008.

Těšit se můžete mimo nadějných šesti kapel, které se utkají v „bitvě“, také na Annu K., Kamila Střihavku nebo vystoupení kapel No Name, Sto zvířat, Rybičky 48, Keks a dalších. Na festival měla dorazit i slovenská kapela Peha, která však nečekaně ohlásila konec kariéry. Místo se Pehy pořadatelům podařilo zajistit plnohodnotnou náhradu v podobě krajanů No Name.

Klepněte pro větší obrázek


Soutěž

Do soutěže jsme připravili celkem šest vstupenek pro autory tří nejlepších videí natočených mobilem, ve kterých zachytíte polštářovou bitvu. Ztvárnění a provedení bitvy necháváme zcela na vaší kreativitě. Video nijak neupravujte ani neošetřujte žádnými efekty. Videosoubor by neměl být větší než 2 MB. Můžete také připsat, na jaký telefon jste jej natočili.

Videa posílejte e-mailem na jan.laska@cpress.cz, do předmětu zprávy uveďte klíčové slovo Bitva a do těla nezapomeňte připsat své celé jméno a poštovní adresu, kam vám budou v případě výhry zaslány vstupenky. Uzávěrka je ve středu 25. června v pravé poledne. Poté redakce vybere tři nejoriginálnější a nejzábavnější videa, jejichž autoři obdrží po dvou vstupenkách na O2 Sázavafest Battle. Osobní údaje budou sloužit pouze pro účely soutěže, nebudou poskytnuty třetí straně a po skončení soutěže budou vymazány.

Pokud se na vás v soutěži neusměje štěstí, můžete si vstupenky na O2 Sázavafest Battle zakoupit v síti Ticketpro a Ticketstream za 220 Kč.

Letní Sázavafest se slevou

O2 všem svým mobilním zákazníkům přináší exkluzivní možnost získat vstupenku na Letní O2 Sázavafest se slevou 10% z aktuální ceny vstupenky. Stačí v době od 16. června do 16. července 2008 navštívit jedno z prodejních míst sítě Ticketpro a při nákupu vstupenky se prokázat ověřovací SMS zprávou.

Tu zákazník získá odesláním SMS zprávy ze ve tvaru OVERENI na číslo 999 690 ze svého mobilního telefonu a do několika vteřin obdrží odpověď, zda je či není zákazníkem O2. Ověřovací SMS bude platná 30 minut po jejím obdržení a zákazník může uplatnit slevu pouze na nákup jedné vstupenky. Cena SMS odeslané zprávy je dle tarifu zákazníka.

Klepněte pro větší obrázek

Více informací o Letním O2 Sázavafestu najdete na www.sazavafest.cz.

Témata článku: Operátoři, O2, NATO, Mobil

Určitě si přečtěte

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

** Nový iPhone 8 srazil ceny starších modelů zhruba o 4 000 Kč ** Další podzimní novinkou je nejmenší superphone Sony Xperia XZ1 Compact ** Nepřehlédněte slevy s programem Extra výhod, třeba na Nokie 3 a 5

16.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

** O 2 800 Kč šel s cenou dolů iPhone 7 s pamětí 256 GB ** O 2 500 Kč levnější můžete mít CAT S60 s termokamerou ** Sleva 2 300 Kč pak platí na loňský Samsung Galaxy S7

9.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Zpátky do školy! Nejlépe s novým mobilem a výhodným tarifem, nejvýhodnější je...

Zpátky do školy! Nejlépe s novým mobilem a výhodným tarifem, nejvýhodnější je...

** Pokud vám ještě nebylo 27 let, máte dveře otevřené ** 10 GB s „občanským“ tarifem stojí přes tisícovku, pro mladé 499 Kč ** O2 připravilo akci na telefony, za úpis sleví až 3 000 Kč

24.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 18

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

** iPhone 7 32 GB nyní pořídíte těsně pod 20 tisíc korun ** Novinky náleží do střední třídy, Huawei Y6 2017 vyjde na 3 995 Kč ** Na konci léta nabízí O2 slevu až tři tisíce no nový mobil, za úpis

5.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3