Navitus: dálkové ovládání s barevným displejem a Linuxem

Leží vám na stole několik "staromódních" dálkových ovladačů? Nahraďtě je novým Navitusem od Sony. Můžete jím ovládat až osmnáct zařízení. O všem budete mít přehled díky 3,5 palcovému, aktivnímu displeji, schopném zobrazit až 65536 barev.

Navitus se "naučí" signály z dálkových ovladačů, které bude suplovat a díky 32MB paměti se toho naučí opravdu hodně. Navíc si můžete vytvářet makra pro odeslání více povelů na jedno stisknutí. Do paměti si můžete uložit také pět set předvoleb televizních a rádiových kanálů, které můžete dovybavit popisky a třídit do skupin. Dále si můžete vytvářet kolekce svých hudebních a DVD nahrávek, které můžete do ovladače nahrát z počítače přes USB rozhraní.

Uvnitř této zázračné krabičky s rozměry 120 × 174 × 38 mm tepe procesor i.MX1 na frekvenci 200 MHz a softwarovou podporu zabezpečuje operační systém Linux. Koupit si ji můžete za hříšných sedm set dolarů.

Klepněte pro větší obrázek

Témata článku: Displeje, Linux, Ovládání, Displej, Barevný displej

Určitě si přečtěte

Revoluce, kterou nikdo nežádal. ZTE Axon M je „první skládací mobil na světě“

Revoluce, kterou nikdo nežádal. ZTE Axon M je „první skládací mobil na světě“

** ZTE mluví o revoluci, ale první rozhodně není. ** Práce se dvěma displeji vypadá skvěle, ale není kompromisů až příliš? ** Nejvíce vadí předěl mezi displeji, značné rozměry a malá baterie.

Včera | Kůžel Filip | 25

Xiaomi Mi Mix 2 v redakci: Ve všech směrech lepší, jen už ne tak výjimečný

Xiaomi Mi Mix 2 v redakci: Ve všech směrech lepší, jen už ne tak výjimečný

** První Mi Mix byl úchvatný, Mi Mix 2 je lepší, ale už nešokuje ** Technologické pokusy jsou zapomenuté, vše funguje na jedničku ** V Česku bude s požehnáním Xiaomi, cenu však zatím neznáme

20.  9.  2017 | Kůžel Filip | 49