Navitus: dálkové ovládání s barevným displejem a Linuxem

Leží vám na stole několik "staromódních" dálkových ovladačů? Nahraďtě je novým Navitusem od Sony. Můžete jím ovládat až osmnáct zařízení. O všem budete mít přehled díky 3,5 palcovému, aktivnímu displeji, schopném zobrazit až 65536 barev.

Navitus se "naučí" signály z dálkových ovladačů, které bude suplovat a díky 32MB paměti se toho naučí opravdu hodně. Navíc si můžete vytvářet makra pro odeslání více povelů na jedno stisknutí. Do paměti si můžete uložit také pět set předvoleb televizních a rádiových kanálů, které můžete dovybavit popisky a třídit do skupin. Dále si můžete vytvářet kolekce svých hudebních a DVD nahrávek, které můžete do ovladače nahrát z počítače přes USB rozhraní.

Uvnitř této zázračné krabičky s rozměry 120 × 174 × 38 mm tepe procesor i.MX1 na frekvenci 200 MHz a softwarovou podporu zabezpečuje operační systém Linux. Koupit si ji můžete za hříšných sedm set dolarů.

Klepněte pro větší obrázek

Témata článku: Displeje, Linux, Dálkové ovládání, Rádiový kanál, Displej, Ovládání, Barevný displej

Určitě si přečtěte

Bitcoin v mobilu. Kde nakoupit a jaké peněženky používat

Bitcoin v mobilu. Kde nakoupit a jaké peněženky používat

** Během roku vyletěl Bitcoin z 1 000 na 6 000 dolarů. ** Chcete se také ponořit do víru kryptoměn? ** Poradíme, jak na věc a které aplikace instalovat.

27.  10.  2017 | Miksa Martin | 41