Navrhněte hru pro Nokii a získejte milion korun

Nokia si připravila velkou výzvu pro všechny nadšence do mobilních her. Aby co nejvíce podpořila právě obnovenou platformu N-Gage, snaží se získat nápady a náměty na nové, neokoukané a z PC nepřevzaté hry. Proto vypsala celosvětovou soutěž nazvanou „Mobile Games Innovation Challenge“ s celkovou sumou odměn v hodnotě 70 000 eur. Akce je určena zejména pro profesionální vývojáře a vývojářské společnosti, důležitý je pro Nokii originální nápad a koncept.

Tři nejvíce inovativní návrhy na mobilní hru získají od Nokia Publishing automaticky předprodukční smlouvu. Nejlepší navíc obdrží odměnu ve výši 40 000 eur, druhé místo je honorováno 20 000 a třetí získá 10 000 eur. Všichni vítězní autoři budou mít možnost zasahovat do následného vývoje a implementace do mobilních zařízení vlastními doplňujícími návrhy.

Nokia s ničím neotálí a vývojářskou soutěž zahájila okamžitě po zveřejnění této zprávy. Pokud máte pocit, že byste se do něčeho podobného chtěli pustit, zúčastnit se můžete přímo na stránkách N-Gage, kde najdete další informace o tom, jakou formou soutěž probíhá a co všechno je potřeba k tomu, aby byl váš návrh zařazen k posouzení porotou. Vítězové budou vybráni nezávislými herními odborníky a vyhlášeni během speciálního ceremoniálu na summitu Nokia Games v Římě ve dnech 29. a 30. října 2008. Aby měla porota dostatek času na posouzení všech návrhů, uzávěrka je stanovena už na 20. srpna.

Diskuze (2) Další článek: Kyocera se vrací k produkci GSM telefonů

Témata článku: Nokia, Nokia N-Gage, Mil

Určitě si přečtěte