Nebaví vás klávesnice? Ovládejte svou Nokii N95 pohybem ve vzduchu

Na stránce www.bysamir.fr se můžete seznámit s aplikací pro Symbian s názvem Nokmote, která umožní ovládat váš smartphone pouhým pohybem v prostoru.

Od našeho čtenáře s aliasem Redmond jsme dostali tip na zajímavou bleskovku. Na stránce www.bysamir.fr se můžete seznámit s aplikací pro Symbian s názvem Nokmote, která umožní ovládat váš smartphone pouhým pohybem v prostoru. Držením telefonu a pohybem do příslušných stran například listujete v menu, ovládáte hudební přehrávač, procházíte fotogalerií apod. Jak takové ovládání funguje v praxi, můžete vidět na tomto videu. Znalci francouzštiny ocení i doprovodný komentář, ostatní si aspoň poslechnou písničku od Mobyho.

Klepněte pro větší obrázek 
Nokmote – takhle vypadá ikonka pohybové aplikace

Podle autora softwaru by měla být aplikace k dispozici už v prosinci. Jestli bude fungovat jen na uváděné N95 nebo i na dalších Nokiích Series60, budete moci za pár týdnů otestovat i vy.

Témata článku: Nokia, Smartphony, Software pro mobily, Symbian, Klávesnice, Vzduch, Pohyb

Určitě si přečtěte

Huawei Mate 10 Pro: sexy mozek s umělou inteligencí [recenze]

Huawei Mate 10 Pro: sexy mozek s umělou inteligencí [recenze]

** Špičkový smartphone s bezrámečkovým AMOLED displejem ** Výkonu je na rozdávání a prostor dostává umělá inteligence ** Nedostatky má také, ale nejsou tak závažné

Včera | Láska Jan | 31

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

** Doogee Mix dostává bezrámečkový design do nižších cenových pater ** Zaujme také vysoká operační paměť 6 GB RAM a velké úložiště ** Vše kazí jen špatně odladěné prostředí a slabší fotoaparát

8.  12.  2017 | Miksa Martin | 14