Nechte v soutěži MISS 2003 zvítězit svou favoritku!

z tiskové zprávy:

S blížící se volbou letošní Miss České republiky připravil T-Mobile pro své zákazníky řadu zajímavých nabídek. Informace o službách inspirovaných touto soutěží najdou všichni milovníci ženské krásy na webovém portálu t-zones na adrese www.t-zones.cz/miss a na wapovém portálu t-zones v sekci Aktuálně pod položkou MISS 2003. Na wapu lze také nalézt informace o nejkrásnějších dívkách roku 2003 doplněné jejich fotografiemi (a pochopitelně i mírami).

Prostřednictvím t-zones – ať už přes web, či wap – je možné stáhnout Java hru „Fotograf“ využívající fotografie finalistek. Další hra bude následovat po finále soutěže dne 12. 4. 2003. Stejně tak si mohou zájemci stáhnout obrázky soutěžících krásek ve formátu MMS. Po vyhlášení zde budou přístupné také obrázky vítězek.

Služba Audio Pohlednice na čísle 6666 v kategorii Vzkazy slavných nabídne od 15. dubna rozšíření o zábavné vzkazy vítězky, které si uživatelé budou moci nejenom poslechnout, ale také zaslat jako netradiční pozdrav či překvapení svým známým.

Od 13. dubna po dobu jednoho měsíce budou mít zákazníci T-Mobile možnost sledovat čerstvou královnu krásy prostřednictvím služby T-Mobile Info – informačního SMS kanálu o aktivitách Miss ČR 2003. Pro příjem textových zpráv stačí zaslat SMS ve tvaru +SPION na číslo 4616. Uživatel, který se do tohoto kanálu přihlásí, obdrží denně tři až pět zpráv o tom, čemu se letošní Miss právě věnuje.

Své vlastní favoritce v soutěži o Miss televizních diváků může pomoci každý, kdo se 12. dubna během večerního přímého přenosu zapojí do hlasování. Stačí poslat svůj hlas prostřednictvím mobilního telefonu a čekat na konec pořadu, zda bude jako Miss televizních diváků vyhlášena právě jeho kráska.

Informace o všech výše uvedených službách včetně ceníku lze nalézt na www.t-zones.cz/miss a na wapovém portálu t-zones / Aktuálně / Miss 2003.

Témata článku: Soutěž