Nejdřív iPod, potom iPhone, nyní iEye

Všechny nadšené fanoušky Apple musím hned na začátek zklamat. Žádné iEye se zatím nechystá, takhle si příznivci Applu představují, že by mohla vypadat videokamera od tohoto výrobce. Na rozdíl od jiných spekulací ale doplnili svoji vizi i technickými specifikacemi. Apple kamera iEye by tedy za 499 dolarů měla nabídnout rozlišení 5 Mpx a 12 GB flash paměti. Nahrávky by se také daly posílat přátelům přes Wi-Fi nebo 3G. Tak co, koupili byste si ji?

Klepněte pro větší obrázek

 

Témata článku: Ostatní, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, Pot, iPod

Určitě si přečtěte

Proč je vodotěsný mobil drahý

Proč je vodotěsný mobil drahý

** Proč už dávno nejsou všechny smartphony vodotěsné? ** Technologii máme a je to tak užitečné. ** Odpověď je jednoduchá – je to hodně drahé.

1.  10.  2017 | Kůžel Filip | 65

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

** 9. ledna 2007 Steve Jobs představil první iPhone. Přesně před 10 lety ** Vyvolal pozdvižení. To ještě nikdo nevěděl, že tenhle mobil změní svět ** Provedeme vás dekádou evoluce a inovacemi jednotlivých modelů

12.  9.  2017 | Kůžel Filip, Miksa Martin | 161

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

V aktuálním čísle časopisu Computer 12/16 vyšla recenze smartphonu Apple iPhone 7 Plus. Tady k ní máte několik ukázkových fotek a video.

10.  11.  2016 | časopis Computer, Michlovský Jakub

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

** První telefon od Apple se dvěma čočkami ** Odstranění 3,5mm jacku zatím bolí a ne málo ** Zvýšená odolnost a dvojice reproduktorů byla nutná evoluce

9.  11.  2016 | Michlovský Jakub | 70