Nejlepší mobil pro vašeho psa

Chtěli byste svého čtyřnohého miláčka obdarovat něčím netradičním? Zapomeňte na vodítka, obojky, kosti a papuče z buvolí kůže. Speciální zvířecí mobilní telefon mu jistě udělá daleko větší radost; tedy pravda, spíše jeho páníčkovi.

Klepněte pro větší obrázek

Prototyp nového zvířecího mobilu je určen především pro psy. Upevní se na obojek, kde vzhledem ke svým rozměrům nebude příliš překážet. Přístroj je v podstatě jednoduchý mobil, dovolá se na něj však pouze majitel psa, který si číslo svého mobilu do přístroje zadá a ostatní čísla budou blokována. Pokud se neposlušný pes někde zaběhne, může jeho nálezce stiskem jediného tlačítka zavolat majitele. Když se žádný všímavý nálezce nenajde, stačí si si nechat vyhledat přesnou polohu vašeho miláčka. Do malého přístroje se totiž vešel i navigační GPS modul.

Nemusíte se bát, že by vám pes hovor odmítl, automaticky se přijme. Přístroj je vybaven mikrofonem a reproduktorem, takže vám kromě jazykové bariéry nebrání nic v komunikaci.

Zatím však nevíme, zda se tento psí mobil bude někdy prodávat a kolik bude stát.

Klepněte pro větší obrázek

Více informací na stránkách výrobce.

Diskuze (8) Další článek: Právě vznikl nový web Series60.cz

Témata článku: Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70