Nejlepší mobilní produkt na Invexu: Sony Ericsson S700i

Redakce tištěných časopisů vydavatelství Computer Press na Invexu vybíraly nejlepší produkty, které zde byly vystaveny. Kromě toho jsme byli spolupořadatelem návštěvnické soutěže Diamantové oko o nejlepší expozici.

V případě Mobilit jsme mohli vybírat prakticky pouze z produktů, které výrobci mobilních telefonů vystavovali v naší Mobility Hall. Kromě služeb operátorů se toho už na Invexu z oblasti mobilních telefonů moc najít nedalo. Rozhodli jsme se ocenit Sony Ericsson S700i. Je to mobil, který patří mezi naprostou špičku, a díky tomu, že se Sony Ericsson inspiroval svými japonskými modely, vypadá velmi atraktivně. Na stánku Mobility Hall o něj byl rozhodně největší zájem.

Klepněte pro větší obrázek

Redakce odborného časopisu Computer jako nejlepší produkt INVEXu vyhodnotila čipovou sadu nVidia nForce 4 SLI. Tato sada pro procesory AMD 64 podporuje mimo jiné novou sběrnici PCI EXpress, hardwarový firewall a zapojení dvou grafických karet současně v režimu SLI.

Redakce časopisu Connect udělila svoji cenu poštovnímu serveru Kerio Mailserver 6, který nabízí kromě poštovních služeb i propracované technologie pro organizaci času a kontaktů v malých i velkých firmách.

Nejlepší produkt pro domácího uživatele ocenila redakce časopisu pro celou rodinu Jak na počítač. Cenu udělila moderní bezdrátové laserové myši Logitech MX1000, která poprvé používá ke snímání laserový paprsek a vykazuje tak mnohem vyšší přesnost i na problematických površích.

Poslední udělovanou cenu získal od redakce časopisu o digitální fotografii a videu DIGI digitální fotoaparát Canon EOS 20D, první osmimegapixelová zrcadlovka dostupná i pro amatérské fotografy.

Diskuze (8) Další článek: Známe ceny nových Nokií: 6260, 6670 a 7260

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ericsson, Sony Ericsson S700i, Laserový paprsek, Mobil, Invex, Tištěný časopis, Son


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11