Nejlevnější předplatné Mobilit v historii

Nejlevnější předplatné Mobilit v historii

Právě nyní máte možnost získat roční předplatné časopisu Mobility za nejlepší cenu, za jakou se kdy prodávalo. Neváhejte a zavolejte, napište, ať již od příštího čísla můžete mít ve schránce jediný český časopis o mobilních telefonech, operátorech a souvisejících službách. Předplaťte si Mobility právě teď!

Mobility s Katalogy mobilů

Za 370 Kč získáte 12× časopis Mobility, 2× Katalog mobilů, kompletní archiv časopisu Mobility v PDF, členství v Klubu předplatitelů. Ušetříte 296 Kč oproti nákupu na stánku a 128 Kč oproti běžné ceně předplatného.

Mobility na 1 rok

Za 270 Kč získáte 12× časopis Mobility, kompletní archiv časopisu Mobility v PDF, členství v Klubu předplatitelů. Ušetříte 198 Kč oproti nákupu na stánku a 129 Kč oproti běžné ceně předplatného.

Jak předplatit a využít akce?

Je nutné nás kontaktovat na bezplatné telefonní lince 800 11 55 88 (v pracovní dny, pondělí–čtvrtek, od 8.00 do 16.30) nebo e-mailu na adrese predplatne@cpress.cz. Nabídka platí pouze pro Českou republiku, pro nové i obnovující předplatitele od 13. 8. 2009 do 14. 10. 2009. Předplatné můžete prodloužit i v případě, že vám ještě nekončí. Vydavatel si vyhrazuje právo akci bez upozornění ukončit.

Další článek: Soukromá 3G síť, aneb první femtobuňky v akci

Témata článku: Český čas, Mobil, Předplatné

Určitě si přečtěte