Nejnovější aktualizace Nokie N78 pouze vzduchem

Nokia uvedením dalšího balíčku firmwaru pro model N78 ukazuje, že jí spokojení uživatelé tohoto mobilu nejsou lhostejní. Zatímco na konci června jste mohli stahovat firmware ve verzi 11.043, nyní si můžete aktualizovat N78 firmwarem ve verzi 12.046.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Pro stažení aktualizací raději využijte Wi-Fi

Podle popisu Nokie by měl nejnovější balíček vylepšit kvalitu bluetooth spojení, přehrávání videí, posílání e-mailů a nastavení budíků. Firmware 12.046 můžete stahovat přímo z mobilu za využití datových přenosů, velikost instalačního souboru činí téměř 1 MB.

TIP: pro zjištění verze firmwaru napište kód *#0000# na pohotovostním displeji, možnost aktualizace najdete poté pod klávesou Volby, Zjistit aktualizace.
Diskuze (19) Další článek: Garmin Oregon už za 8 990 Kč

Témata článku: Nokia, Smartphony, Software pro mobily, Aktualizace softwaru, Symbian, Akt, Nejnovější aktualizace, Vzduch, Aktualizace

Určitě si přečtěte

ČD aktualizovaly aplikaci, In karta může konečně do mobilu. Vytvoříte ji zdarma

ČD aktualizovaly aplikaci, In karta může konečně do mobilu. Vytvoříte ji zdarma

** Stojíte o In kartu, ale nikdy se vám nechtělo ji složitě vyřizovat? ** S aplikací Můj Vlak je to snadné, fyzicky už kartu potřebovat nebudete ** 25% sleva na tři roky vyjde na necelou tisícovku, pro mladé 490 Kč

16.  1.  2018 | Pospíšil Aleš | 20