Nejprodávanější mobil na světě je...

Agentura Reuters informovala o tom, že je Nokia 1100 historicky nejpopulárnějším (rozumějme nejprodávanějším) elektronickým zařízením vůbec. Od začátku prodeje v roce 2003 se po celém světě prodalo více než 200 miliónů kusů. K tomuto výsledku dopomohla základní filosofie, kterou s sebou Nokia 1100 nesla již od samého začátku: měla být jednoduchým a levným řešením mobilní komunikace. Původně byla určena pouze pro tzv. nové trhy, tedy ekonomicky slabší země, ale své místo si nakonec našla i v zemích nejvyspělejších.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Nokia 1100 vystoupila na vrchol historického žebříčku poté, co překonala model 3310/3330 stejné značky (126 mil. ks.), herní konzoli Sony Playstation 2 (115 mil. ks.) a Apple iPod (100 mil. ks.).

Témata článku: Nokia, Nokia 1100, Mobil

Určitě si přečtěte

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50

Síť pro „internet v oblacích“ úspěšně prošla testem. K pokrytí ČR stačí 4 vysílače

Síť pro „internet v oblacích“ úspěšně prošla testem. K pokrytí ČR stačí 4 vysílače

** Vysokorychlostní síť EAN slouží k připojení chytrých zařízení na palubách letadel ** V komerčním provozu by se mohla objevit už příští rok ** Pokryta bude celá EU včetně Česka

13.  12.  2016 | Láska Jan | 14


komerční sdělení

Komerční sdělení