Nejstahovanější hudba z t-music za rok 2007

Obchod T-Mobilu s digitální hudbou t-music PLAY! má za sebou první rok své existence. Za uplynulých dvanáct měsíců více než zdvojnásobil svůj sortiment a nyní nabízí více než 900 000 songů od téměř 54 000 interpretů. Na výběr je hudba od popového mainstreamu až po okrajovější žánry. Zákazníci si měsíčně stáhnou okolo 16 000 skladeb, nejčastěji je nakupují přímo ze svého mobilního telefonu.

Kromě aktuálních hitů jdou velmi dobře na odbyt i léty prověřené kousky od Jimi Hendrixe či Boba Dylana. Jednou z nejvíce Stahuje se vše od aktuálních top rádio hitů až po norský black metal. V celkových číslech pak dokonce součet prodejů stovek mediálně méně známých interpretů předčí krále hitparád.

Jak ukazují statistiky, hudba není jen doménou teenagerů – osmdesát procent nakupujících je ve věku od 20 do 40 let. Například téměř tři čtvrtiny z paušálních klientů jsou starší 26 let. Nejčastěji stahují hudbu uživatelé z Prahy, Středočeského a Moravskoslezského kraje. Navrch mají lehce tarifní zákazníci nad majiteli předplacených karet Twist.

Návštěvníci obchodu vyhledávají a nakupují především jednotlivé písničky. Díky jednoduchosti a dostupnosti kdykoliv a kdekoliv stahují uživatelé své oblíbené songy přímo do mobilního telefonu. Pokud zákazník využije tuto variantu, nemusí se nikde registrovat, částka za nákup je stržena z jeho kreditu nebo přičtena k jeho vyúčtování služeb. Cena za každou písničku je konečná, zákazník neplatí nic za datové přenosy.

Nejoblíbenější interpreti roku 2007:
1.Kabát
2.Nelly Furtado
3.-4.Daniel Landa; Lucie Vondráčková
5.50 Cent
6.Linkin Park
7.Rihanna
8.Chinaski
9.Ewa Farná
10.Divokej Bill

Diskuze (3) Další článek: Vodafone nabídne personalizovaná videa

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Rok, Hudba

Určitě si přečtěte