Největší zájem u operátora je o Vodafone 225

Vodafone dnes zveřejnil nejprodávanější mobil ze své nabídky. Od srpna 2007 je v nabídce operátora mezi nedotovanými telefony nejúspěšnější Vodafone 225. Od jeho uvedení na trh si jich zákazníci koupili desítky tisíc kusů.

Telefony Vodafone 225 se začaly prodávat v balíčku s předplacenou Divokou kartou v síti obchodního řetězce Tesco. Postupně se rozšířily i do dalších obchodních řetězců, do nichž své zboží Vodafone dodává přes partnerskou společnost Star Communications.

Viceprezidentka pro prodej a péči o zákazníky Vodafonu ČR Ann Hofvander si chválí zvolenou strategii prodeje v obchodních řetězcích a slibuje, že operátor bude dále rozšiřovat portfolio v segmentu velmi levných, ale slušně vybavených přístrojů.

Vodafone 225
Klepněte pro větší obrázekJen pasivní je největší chlouba low-endového Vodafonu od čínského výrobce ZTE - displej s rozlišením 128 × 128. Mimořádně lehký mobil, který se prodává v obchodních řetězcích Tesco a Lidl, dále nabízí hlavně jednoduché prostředí a nízkou cenu.rozměry a hmotnost: 104 × 45 × 12 mm, 64 g
displej: 1,5'', pasivní CSTN, 128 × 128, 65 tisíc barev
sítě: GSM (900/1 800 MHz)
konekt.: jiný
paměť: ?
baterie: Li-Ion 670 mAh
11 %
(810. místo z 888)
katalogrecenze
cena: 1 199 Kč

Vodafone 225 v minulém roce vstoupil na tuzemský trh jako nejlevnější telefon, nabízí však stejné funkce a možnosti jako většina telefonů střední cenové kategorie: volání a posílání SMS zpráv, barevný displej, kalendář, alarm, kalkulačku, vyzváněcí melodie a mobilní hry. Mobil pro Vodafone vyrábí čínská společnost ZTE.

Vodafone připravuje pro šest hlavních obchodních řetězců, v nichž prodává své zboží, každý čtvrt rok speciální nabídku. Nový telefon vyrobený speciálně pro Vodafone s výhodným poměrem cena/výkon by se měl v obchodních řetězcích objevit letos na podzim. O jaký typ se bude jednat, operátor neprozradil.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Vodafone 225, Operátor, Voda, Zájem

Určitě si přečtěte

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

** Ve zvýhodněné kategorii „pro věrné“ je tento měsíc 13 modelů ** Prosincovou novinkou je nejvybavenější Nokia s „čistým“ Androidem ** Pokud upíšete duši na dvě léta, dostanete slevu 2 000 Kč

4.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34

StreamOn a Video Pass: T-Mobile a Vodafone mají průšvih a měli by jej rychle napravit

StreamOn a Video Pass: T-Mobile a Vodafone mají průšvih a měli by jej rychle napravit

** T-Mobile s Vodafonem představili balíčky pro neomezené video ** Ale pozor, reklamy třeba na YouTube, ukrajují ze základního limitu ** Nevědomky tak můžete prosurfovat cenná data a dokupovat další

17.  11.  2017 | Pospíšil Aleš | 39