Němci ve vzteku ničí mobilní přístroje Nokia (video)

Poté, co Nokia minulý týden oznámila, že uzavře svoji německou továrnu v Bochumi nedaleko Dortmundu a o zaměstnání tak přijde na 2 300 lidí, rozpoutala se mezi obyvateli Německa velká antikampaň. Ještě před týdnem byla Nokia pravděpodobně nejoblíbenějším výrobcem mobilů, teď se ale nedoporučuje vlastnický vztah k přístroji od finského koncernu příliš zdůrazňovat a při volání je lépe zakrývat aparát rukou. Někteří uživatelé se dokonce rozhodli svá mobilní zařízení této značky na protest zničit. Mezi ně patří i muž v následujícím videu, který podpořil zaměstnance bochumské továrny tak, že kladívkem rozklepal své dva komunikátory Nokia 9300 a 9500.

Sice netuším, k jakým účelům pán z videa své dvě Nokie používal, ale k telefonování to asi nebylo. Tvrdí totiž, že Nokii už si nikdy nekoupí a jejím nástupcem se stane hudební přehrávač Apple iPod.

Témata článku: Nokia, Nokia 9300, Přístroj, Mobil, Mobilní přístroj

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50