Němci ve vzteku ničí mobilní přístroje Nokia (video)

Poté, co Nokia minulý týden oznámila, že uzavře svoji německou továrnu v Bochumi nedaleko Dortmundu a o zaměstnání tak přijde na 2 300 lidí, rozpoutala se mezi obyvateli Německa velká antikampaň. Ještě před týdnem byla Nokia pravděpodobně nejoblíbenějším výrobcem mobilů, teď se ale nedoporučuje vlastnický vztah k přístroji od finského koncernu příliš zdůrazňovat a při volání je lépe zakrývat aparát rukou. Někteří uživatelé se dokonce rozhodli svá mobilní zařízení této značky na protest zničit. Mezi ně patří i muž v následujícím videu, který podpořil zaměstnance bochumské továrny tak, že kladívkem rozklepal své dva komunikátory Nokia 9300 a 9500.

Sice netuším, k jakým účelům pán z videa své dvě Nokie používal, ale k telefonování to asi nebylo. Tvrdí totiž, že Nokii už si nikdy nekoupí a jejím nástupcem se stane hudební přehrávač Apple iPod.

Témata článku: Nokia, Nokia 9300, Přístroj, Mobil, Mobilní přístroj

Určitě si přečtěte

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50

Síť pro „internet v oblacích“ úspěšně prošla testem. K pokrytí ČR stačí 4 vysílače

Síť pro „internet v oblacích“ úspěšně prošla testem. K pokrytí ČR stačí 4 vysílače

** Vysokorychlostní síť EAN slouží k připojení chytrých zařízení na palubách letadel ** V komerčním provozu by se mohla objevit už příští rok ** Pokryta bude celá EU včetně Česka

13.  12.  2016 | Láska Jan | 14