Neoficiálně: Vánoční akce Oskara (2 × oživeno)

Už to nebude dlouho trvat a Oskar oficiálně oznámí, co letos vymyslel pro vánoční období. Na titulní straně www.oskar.cz už je odkaz na stránky www.neomezenevolani.cz, na které se ale dostanete jen po zadání jména a hesla.

Oživeno: web www.neomezenevolani.cz je již v provozu.

Jeden ze čtenářů nám poslal text, který našel na webu Oskara (nepodařilo se nám ale najít původní zdroj):

Nonstop Vánoce, 1. listopadu 2005

S vánoční nabídkou od Oskar Vodafonu budou mít zákazníci zdarma tolik minut, že nebudou vědět, co s nimi. Nabídka Nonstop Vánoce pro tarifní zákazníky je určena především pro ty, kteří se nechtějí v telefonování omezovat.

Všichni noví nefiremní zákazníci a firemní zákazníci bez písemné smlouvy, kteří si od 1. listopadu do konce roku pořídí Nonstop Vánoce s některým z tarifů Naplno (kromě Rozjezdu Naplno), budou mít po provolání volných minut všechny hovory do sítě Oskar zdarma, a to po dobu až jednoho roku. K tomu jim Oskar Vodafone na stanovenou dobu odpustí i měsíční paušály. K nabídce si zákazník navíc může pořídit telefon za zvýhodněnou cenu.

Ani zájemci o nejnižší Oskarův tarif Rozjezd Naplno nepřijdou o Vánocích zkrátka. Noví zákazníci si mohou do konce roku pořídit balíček Moje víkendové hovory s neomezeným víkendovým voláním do sítě Oskar zdarma po dobu 3 měsíců. Navíc si mohou během Vánoc k Rozjezdu Naplno pořídit telefon za zvýhodněnou cenu.

Jakmile od Oskara dostaneme oficiální zprávu o vánoční nabídce, článek rozšíříme.

Oživeno: Na této stránce najdete přesnější podmínky Oskarovy vánoční akce.

Diskuze (54) Další článek: Eurotel: kompletní ceníky mobilů v listopadu

Témata článku: Akce, Oskar, Vánoční akce

Určitě si přečtěte