Neomezená skupinová volání od T-Mobilu využívá 75 tisíc lidí

V květnu představil T-Mobile svou vlastní verzi neomezeného volání v rámci rodinných skupin nebo pracovních kolektivů. Podrobněji s tarify T-Mobile Rodina a T-Mobile Tým jsme vás seznámili v tomto článku. Včera operátor zveřejnil tiskovou zprávu, ve které oslavuje jubilejního uživatele nových zvýhodnění. Díky T-Mobile Rodina a T-Mobile Tým si se svou rodinou volá zdarma již více než 46 000 lidí, se svým týmem pak více než 29 000 lidí. Zákazníci také mohou stále využít promo akci, kdy při aktivaci do konce srpna získají 50 % slevu na paušál až na jeden rok.

T-Mobile Rodina

T-Mobile Rodina nabízí za jeden paušál neomezené vzájemné volání až pro pět lidí. Zdarma jsou hovory nejen mezi "vedoucím" skupiny a jejími ostatními členy, ale i mezi jednotlivými rodinnými příslušníky. Tuto službu využívá již více než 46 000 zákazníků, z nich většina využívá tarif v maximální variantě – tedy pro 5 osob (průměrný počet členů jedné skupiny je 4,1).

T-Mobile Tým

Tarifní zvýhodnění T-Mobile Tým je pak určeno zejména zákazníkům v segmentu malých podniků do pěti zaměstnanců, jimž umožňuje, aby si až pět lidí v rámci firmy i mimo ni volalo vzájemně zdarma jen za jeden paušál. Díky zvýhodnění si volá mezi sebou zdarma více než 29 000 zákazníků, průměrný počet členů v týmu je 4,6 členů.

Diskuze (9) Další článek: Šuškanda: malý Apple iPhone Nano už o Vánocích

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Mobil, Tisíc, Volání, Tis, Průměrný počet

Určitě si přečtěte