Neplést s RedTube! YouTube Red je bez reklam a funguje i offline

Google v rámci své služby YouTube spustil novou službu – YouTube Red. Stojí 10 dolarů měsíčně (tj. cca 240 Kč) a umožní sledování YouTube bez reklam, běh mobilní aplikace na pozadí a možnost stahování videí pro offline poslech. V ceně je zároveň přístup i k hudební službě Google Music Naplno.
Neplést s RedTube! YouTube Red je bez reklam a funguje i offline

Z YouTube Red se zároveň stane prémiový kanál s exkluzivním obsahem. Svůj nový seriál tu bude mít například nejsledovanější YouTuber současnosti PewDiePie a další, v příštím roce se tu objeví i filmy.

Předplatné je vázané na uživatelský účet, a tak můžete jeho výhod využívat na libovolných zařízeních, kde zrovna budete se svým účtem přihlášeni. Zatím si ale nové služby mohou užívat jen v USA. Google nicméně slibuje brzké rozšíření i do dalších zemí, a to včetně dalších nových služeb YouTube - Gaming, Kids a Music.

Klepněte pro větší obrázek
U nás zatím nic...

YouTube se tak pomalu vydává vstříc předplatnému modelu a výdělku přímo od uživatelů. Bezplatný YouTube s reklamami samozřejmě zůstává běžet dál, ale některý exkluzivní obsah se mu vyhne, a nedostane ani některé praktické funkce. Tvůrci videí ale o své zisky nepřijdou, YouTube jim zaplatí, ovšem už to nebude přímo vázané na konkrétní zobrazené reklamy. 

Témata článku: Google, Mobilní aplikace, YouTube, Offline, Spotlight

24 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Jozef Cmar 24. 10. 2015 10:27:34
    Už se tady opět množí příspěvky machrů, kteří mají YouTube bez reklam už...
  • Topes 24. 10. 2015 10:10:20
    Díky adblocku a pluginu do firefoxu mám obojí a to zadarmo. Nevím proč...
  • Martin Martínek 24. 10. 2015 7:49:54
    To se hned pozna, kdo je v redakci nejvetsi honic 😁
Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení