Nepředstavená Motorola ve videoklipu

PR projekty se někdy nezdaří tak, jak si manažeři představují a my z toho pak máme radost. Jak se asi dostala nová, ještě nepředstavená hudební Motorola do veřejně vysílaného videoklipu? Mohlo to být asi takhle: „My vám dáme telefon a peníze, vy jej ukážete na MTV, čímž se stane cool a mladá generace nebude chtít nic jiného“. Následuje podpis smlouvy a hned potom ti samí PR manažeři dostanou zprávu z vývojového střediska, že se novinka o dva měsíce odkládá...

Ať už to ve skutečnosti bylo jakkoliv, pravdou je, že se stále ještě nepředstavená Motorola objevila ve videoklipu zpěvačky Fergie Clumsy. Pokud na vás hudba nezapůsobila a chcete vidět jen telefon, přeskočte na čas 3:12 (na odpočtu vloženého videa bude svítit údaj 00:49).

Na tomto místě původně bylo okno s příslušným videoklipem, držitelé práv si však na serveru YouTube.com vyžádali omezení. Již není možné jej vkládat do HTML kódu jiných stránek, nicméně klip samotný stále ke shlédnutí je, najdete jej zde.

Videoklip není prvním únikem zatím nepojmenované Motoroly, a tak si můžete prohlédnout její fotky a přečíst základní technickou specifikaci ve článku Motorola chystá hudební telefon s proměnlivou klávesnicí.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Diskuze (10) Další článek: iPhone ve Francii nakonec bude

Témata článku: Motorola, Mladá generace, Motor

Určitě si přečtěte