Nepřehlédněte: recenze Sony Ericsson W900i a Siemens CF110

V době vánočního klidu jsme nelenili a připravovali jsme pro vás zajímavé čtení. Pokud jste dnes zapnuli počítač po poctivém týdenním odpočinku, nezapomeňte si prohlédnout i starší články. Doporučujeme především následující:

Megarecenze Sony Ericsson W900i: walkman potřetí

Jeho výbava je ohromná - podpora sítí 3G, špičkový MP3 přehrávač, dvoumegapixelový fotoaparát, paměťové karty, výborný displej a nezvyklá otočná konstrukce. Magicky přitahuje každého technoida, ale okouzlení může záhy přejít.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Sony Ericsson W900i

Recenze Siemens CF110: levné vysouvání

Levný mobil s výsuvnou konstrukcí na našem trhu docela chybí. Siemens CF110 by proto mohl udělat radost mnoha uživatelům. Nabízí eleganci, malé rozměry, velký adresář, pohodlnou práci se zprávami a hlavně velmi zajímavou cenu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Siemens CF110

Nokia N70: zkušenosti nováčka Symbianu

Nokia N70 je jedním z nejlepších mobilních telefonů na trhu. Využili byste její potenciál a otevřený operační systém Symbian? Napoví vám zkušenosti uživatele, který k Nokii N70 před nedávnem přešel od běžného véčkového mobilu střední třídy.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia N70

Top 20: nejčtenější recenze mobilů za rok 2005

Které telefony vás v roce 2005 lákaly nejvíce? Podívejte se na dvacet nejčtenějších recenzí uplynulého roku a budete mít jasno. První místo obsadil stejně jako loni suverénně Sony Ericsson.

Váš názor Další článek: HSDPA komerčně spuštěno: prvenství patří Americe

Témata článku: Ericsson, Siemens, Sony, Sony Ericsson, Ericsson, Nokia N70, Nokia N70 Music Edition, Siemens CF110, Sony Ericsson W900i, Zajímavé čtení, Son

Určitě si přečtěte