Nezašumí: Bluetooth sluchátka od Motoroly

Motorola před několika dny představila nová bluetooth sluchátka, která se souhrnně mohou pyšnit technologiemi pro redukci přebytečného šumu a pro úplné odstranění ozvěn při telefonování.

První kousek nese název Motorola H620, jeho rozměry činí 52 × 19 × 11 mm. Designově sluchátku neupřeme stejné barevné schéma, jako je logo výrobce, v přední části se nachází informační dioda LED, která informuje o stavu baterie. Hmotnost tohoto kolibříka, je pouhých 11 gramů, takže je příslušenství určeno pro ty, kteří o své náhlavní soupravě nechtějí ani vědět. Technologii EasyPair pro snadné spárování s okolními přístroji doplňuje "EasyOvládání" v podobě tlačítka pro zapnutí/vypnutí, klávesy pro přijetí hovoru a regulace hlasitosti. Od novinky bych čekal i různé velikosti špuntů, ty ovšem nahrazuje funkce TrueComfort Design, které zaručuje, že sluchátko padne přesně do ucha - uvidíme, jak se to osvědčí v praxi. Motorola H620 je headset určený pro volání s automobilu, sluchátko ignoruje hluk auta a vozovky a stará se i o automatickou regulaci hlasitosti v závislosti na hluku okolí.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Druhým představeným sluchátkem je designově propracovanější Motorola H560. Sluchátko s rozměry 55 × 21 × 13 mm a hmotností 11 gramů se od předchůdce poučilo a nabízí různé velikosti "špuntů" do uší. Vzhledově je sluchátko mnohem diskrétnější, kovový povrch doléhající na okolí ucha doplňuje černý plast. Stejně jako u předešlého modelu, i zde je využita funkce EasyPair, která sluchátko rychle spáruje s jakýmkoliv telefonem s Bluetooth 2.0. Nabitá vestavěná baterie u obou sluchátek poskytne shodně až osm dní provozu v režimu Standby, na jedno nabití si můžete vychutnat až sedm hodin volání. Produkty s označením H620 a H560 se na trhu objeví ve třetím čtvrtletí tohoto roku, cena je prozatím neznámá.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Témata článku: Motorola, Příslušenství, Bluetooth, Sluchátka, Motor, BLU

Určitě si přečtěte

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

** Doogee Mix dostává bezrámečkový design do nižších cenových pater ** Zaujme také vysoká operační paměť 6 GB RAM a velké úložiště ** Vše kazí jen špatně odladěné prostředí a slabší fotoaparát

8.  12.  2017 | Miksa Martin | 14

Rachot v redakci: test 18 přenosných reproduktorů v prosincovém Computeru

Rachot v redakci: test 18 přenosných reproduktorů v prosincovém Computeru

** Hledáte bezdrátový reprák na cesty či na piknik? ** Otestovali jsme jich pro vás hned 18 ** Nový Computer je na stáncích!

6.  12.  2017 | redakce | 6