Nokia 2650: véčko, jaké jsme ještě neviděli (fotogalerie a informace)

Nokia dnes představila několik nových mobilních telefonů a také pár nových kousků příslušenství. První informace najdete v této bleskovce, zde nabízíme fotografie a stručný popis představených modelů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia 2650

I když Nokia zařadila své nové véčko do řady, kam patří velmi jednoduché telefony, cílovou skupinu vidí úplně jinde. Telefon podle výrobce patří do byznysové sféry a všude tam, kam kde uživatelům záleží na designu. Tady se Nokia opět ukázala ve svém světle, podívejte se třeba na místo, kde u běžných véček bývá kloub – tady není. Mobil se bude prodávat ve třech barevných variantách: bílé, černé a červené. Nemá výměnné kryty.

Telefon, který nebliká, jakoby nebyl. Také Nokia 2650 bude proto příchozí hovory, zprávy a jiné události oznamovat několika LED diodami. Jedná se o mobile řady Series 40, displej má běžnou velikost i rozlišení, jak se ale zdá, zůstal pasivní. Na véčko je displej hodně malý.

Funkčně Nokia 2650 nijak nevyčnívá z řady jiných mobilů Series 40. Podporuje MMS, ale nemá fotoaparát. Vzhledem k absenci Pop-Portu ani nelze počítat s tím, že se pro mobil objeví foťák v externím modulu.

Telefon s rozměry 85 × 46 × 23 mm a hmotností 97 gramů se začne prodávat ve třetím čtvrtletí letošního roku. Cenu Nokia neudává.

Diskuze (21) Další článek: Nokia 6260: chytré véčko se Symbianem (fotogalerie a informace)

Témata článku: Nokia, Véčko, Nokia 2650, Fotogalerie, Foto, Informace

Určitě si přečtěte