Nokia 5070: levně, barevně, s rádiem

Druhou dnešní novinkou je jednoduchý telefon klasické konstrukce Nokia 5070. Je určený pro méně náročné uživatele, kteří od telefonu očekávají především možnost volat, pohodlně pracovat se zprávami, ale zároveň se rádi trochu pobaví. Nabízen bude v pestrých barevných kombinacích.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Telefon nabídne pasivní displej s rozlišením 128 × 160 bodů, VGA fotoaparát, vestavěné rádio a zábavné funkce, jako jsou javové hry nebo internetový prohlížeč. Potěší podpora MP3 vyzvánění. Výbava tedy není nijak oslnivá, ale o to příjemnější je cena. Ta se bude pohybovat kolem 3 300 Kč. Na trh se telefon dostane v průběhu druhého čtvrtletí.

 

 

.

 

Diskuze (4) Další článek: Nokia 7088: vysouvací stylovka pro CDMA

Témata článku: Nokia, Nokia 5070, Vestavěné rádio

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 11

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50