Nokia 6205 The Dark Knight edition: nechejme si zajít chuť

Vysvětlení nadpisu a zklamání hned na úvod: GSM je přesně ta technologie, se kterou si tahle Nokia nerozumí...

Do kin přichází nový Batman, na trh nová Nokia. Jmenuje se Nokia 6205 The Dark Knight edition a exkluzivně ji do své nabídky dostal americký operátor Verizon, který provozuje síť postavenou na technologii CDMA. Film se dostane do kin 18. července, telefon se začne prodávat už o tři dny dříve na stránkách www.verizonwireless.com. Asi už jste pochopili, že mobil a film patří k sobě, a tak nepřekvapí, že jsou v telefonu připraveny tapety, vyzvánění, témata a dokonce i trailer s tématem netopýřího muže. To vše si i vy můžete prohlédnout a postahovat na stránkách TheDarkKnight.com. Aby snad telefon nebyl málo atraktivní, bude operátor do každého balení přidávat žolíkovou kartu s unikátním kódem. Ten majitelé vyťukají do políčka na webu FightForGothamCity.com a hned zjistí, jestli vyhráli balík 10 000 dolarů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Kromě varianty „Černý rytíř“ bude k dispozici i „civilní“ varianta vyvedená v atraktivní kombinaci kartáčovaného a lesklého kovu

Pokud se telefonu podíváme na zoubek po technické stránce, zjistíme, že je to multimediální véčko nižší strední třídy podobné naší evropské Nokii 6267. To znamená 1,3Mpx fotoaparát s LED bleskem, 58 vnitřní paměti, slot na microSD, hlavní displej QVGA a hudební tlačítka pod tím vnějším. Nokia 6205 bude Američany stát asi 1 200 Kč se smlouvou na dva roky.

Diskuze (4) Další článek: Motorola si patentovala telefonní displej na hlavu

Témata článku: Nokia, Knight, Edition

Určitě si přečtěte