Nokia 6280 se v ČR bude prodávat (na 100 %)

Nokia má na svém českém webu u mobilního telefonu 6270 poznámku, že se nebude prodávat v České republice. Sourozenec 6280 české stránky vůbec nemá, proto se objevily fámy, že se u nás s touto dvojkou vůbec nesetkáme.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia 6280

Vyšší model Nokia 6280 se ale v českých obchodech objeví „na sto procent“ – pokud mohu citovat zástupce výrobce, se kterým jsem hovořil. U modelu 6270 ještě není zcela rozhodnuto, ale v tomto případě je velmi pravděpodobné, že jej Nokia u nás prodávat nebude. Telefony jsou podobné a nebudou se příliš lišit ani cenou, bylo by proto možná zbytečné uvádět na trh oba dva.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia 6270

Pokud vše půjde podle plánů, první dodávky s Nokií 6280 by se v České republice mohly objevit do konce roku, půjde ale o menší množství. Nabídka by měla vyvážit poptávku přibližně koncem ledna 2006.

Diskuze (4) Další článek: Všechny zářijové novinky u mobilních operátorů

Témata článku: Nokia, Nokia 6270, Nokia 6280


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15