Nokia 7373 Special Edition: módní ikona z Paříže

Teprve před týdnem skončil 3GSM Congress, kde Nokia představila celou sérii novinek a už je tady další premiéra. Jde o módní typ Nokia 7373 Special Edition, na jehož designu se podílel talentovaný módní návrhář Giambattista Valli. Pro představení Nokia zvolila pařížský Fashion Week, slibuje eleganci a styl L'Amour Collection a odpovídající příslušenství jako součást balení.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Novinka se bude dodávat ve dvou barvách: růžová „Powder pink“ a černá „Black chrome“

„Úplně jsem se zapletl do inspirace definovat mobilní telefon, jako módní příslušenství,“ vysvětluje tvůrce designu Giambattista Valli. „Tak jako oblečení, boty a šperky, Nokia 7373 Special Edition sleduje rysy mé módní kolekce. Na začátku jsem ihned jsem viděl, jak bude vypadat až s ní skončím. Teď už záleží pouze na vás, jestli ji budete nosit samotnou, v sáčku, nebo jen s přívěsky. Prostým přehozením SIM karty můžete změnit svůj osobní styl.“

Po technické stránce stránce se novinka neliší od standardní Nokie 7373 a kromě designu se tak změnily pouze vyzváněcí melodie (zmíněna je jedna s názvem Rhodium). Nové jsou také tapety a grafická témata ala Giambattista Valli, v paměti telefonu bude video představující designérův svět.

Nokia 7373 Special Edition bude představena dnes večer na party „Oblečte svoji Nokii do Giambattisty Valliho.“ Na trh se pak dostane již během března.

Diskuze (9) Další článek: Anketa: jak je pro vás důležitá hlasová navigace?

Témata článku: Nokia, Nokia 7373, Ikona, Mód, Special Edition, Paříž, Video představující, Edition

Určitě si přečtěte