Nokia 7500: chystá se výkonná multimediální stylovka

A máme tu zase jeden zajímavý kousek z databáze amerického schvalovacího úřadu FCC. Ten pro provoz schválil Nokii 7500. Doposud nepředstavený model bude mít oficiální premiéru pravděpodobně ještě v průběhu června.

Jedná se o telefon klasické konstrukce s uživatelským prostředím Series 40. Není to tedy smartphone. Nabídne QVGA displej, Bluetooth, paměťové karty, fotoaparát, přehrávač multimédií a nemělo by chybět ani rádio. Podpora sítí 3G chybí, datové přenosy zajišťují GPRS a EDGE. Telefon zaujme především svým designem s ostrými hranami a barevnými proužky v jinak černém těle.

Klepněte pro větší obrázek

Témata článku: Nokia, Nokia 7500 Prism, Výkon, Styl

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50