Nokia 7710: konec prodeje po několika hodinách (nebude ani 6680)

Je to trochu absurdní, ale po dopolední bleskovce, ve které jsme oznamovali začátek prodeje komunikátoru Nokia 7710, tady máme pokračování. První dodávka, ve které bylo asi sto kusů telefonů, je zároveň poslední! Nokia se rozhodla model 7710 v České republice neprodávat.

Rozhodnutí výrobce dokážeme pochopit. Nokia 7710 není zařízení, u něhož by se daly očekávat velké prodeje, a s distribucí by asi bylo víc práce než užitku. Dodané množství je ale na druhou stranu tak malé, že zájemce neuspokojí. Podle sdělení distributora je už většina kusů rozebraná do obchodů, takže kdo chce unikátní komunikátor, má poslední možnost.

Ještě trochu hůře se Nokia postaví k smartphonu 6680. Ten se k nám i přes předchozí ujištění nakonec vůbec nedostane. V České republice se bude prodávat pouze model 6681, kterému chybí podpora UMTS a kamera pro videokonference.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia 6680 • Nokia 6681

Diskuze (86) Další článek: Eurotel možná chystá nové datové tarify

Témata článku: Nokia, Nokia 6680, Nokia 6681, Prodej, Konec prodeje, Konec, První dodávka


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

** Asus se nechal zlákat na design s vykousnutým displejem ** K tomu přidal velmi slušnou výbavu s minimem kompromisů ** Vznikl Zenfone 5, který konečně dokáže konkurovat i cenou

Jan Láska | 41