Nokia aktivně řeší problémy svých telefonů v síti O2

Při přejmenování názvu operátora Eurotel na O2 na displejích telefonů došlo k problémům u některých telefonů značky Nokia - více zde. Operátor se snaží chybu napravit, ale operativně se k řešení problému přidala i samotná Nokia. Více prozradí následující prohlášení:

Společnost Nokia Česká republika dnes zjistila, že změna v síti společnosti Eurotel při rebrandingu na O2 způsobila nefunkčnost některých telefonů typu 6230i, 8800 a 7210. Společnost Nokia začala situaci okamžitě řešit a zjistila, že u všech výše uvedených telefonů je řešením přehrání softwaru a všem zákazníkům, kterých se tento problém v síti Eurotel/O2 týka, tuto operaci provede zdarma.

Pro tento víkend společnost Nokia zajistila pro Prahu a okolí speciální řešení: ve zvláštní otevírací době 8:00 – 17:00 bude k dispozici servisní středisko MobilASk, Praha 8, V mezihoří 2 - u stanice metra Palmovka. Od pondělí budou tuto operaci standardně provádět všechna servisní střediska Nokia ve svých běžných otevíracích dobách. Podle informaci společnosti Nokia by se výměna softwaru mela týkat maximálně několika tisíc telefonu a, jak již bylo uvedeno, bude provedena zdarma.

Diskuze (37) Další článek: Rozpor Vodafonu a Eurotelu o značku Live! je vyřešen

Témata článku: Nokia, Akt, Telefon


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39