Nokia BMW – koncept, který vás okouzlí

Hned na začátku upozorním, že jde pouze o koncept mobilního telefonu. Je ovšem natolik zdařilý, že by byla škoda se s vámi o něj nepodělit. Nokia BMW nejenom vypadá naprosto luxusně, navíc je to mnohem více než telefon. Spojuje totiž v sobě funkce mobilu a videokamery. Stačí se podívat na obrázky – v „základním“ tvaru je to mobil klasické konstrukce, díl s displejem se ale dá vyklopit a z mobilu se rázem stává kamera. Něco podobného jsme sice viděli u Nokie N93, tento koncept ale působí mnohem více sexy.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

I když tento mobil zatím není nic více než zbožné přání jednoho designéra z Ukrajiny, spolupráce mobilních a automobilových výrobců zase až tak neobvyklá není. Motorola si zkusila spolupráci s Ferrari, Asus zase s Lamborghini, i když se tento komunikátor nakonec komerčně nerealizoval. Svůj telefon prodává i automobilka Porsche nebo americký Hummer. Třeba to někdy vyjde i mezi Nokií a BMW.
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Témata článku: Nokia, Oko, Koncept, BMW

Určitě si přečtěte

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50

Síť pro „internet v oblacích“ úspěšně prošla testem. K pokrytí ČR stačí 4 vysílače

Síť pro „internet v oblacích“ úspěšně prošla testem. K pokrytí ČR stačí 4 vysílače

** Vysokorychlostní síť EAN slouží k připojení chytrých zařízení na palubách letadel ** V komerčním provozu by se mohla objevit už příští rok ** Pokryta bude celá EU včetně Česka

13.  12.  2016 | Láska Jan | 14