Nokia chystá další vysouvací smartphone Nseries

Server Engadget Mobile přinesl fotografie, které zachycují doposud nepředstavenou Nokii z řady Nseries. Podle některých zdrojů se jedná o budoucí model N85, jiné prameny uvádějí označení N83. Jisté je, že se nejedná o žádnou revoluci. Nová Nokia se designově pohybuje někde mezi N82 a očekávanou nejlépe vybavenou N96, a přesně tak zapadá do již poněkud okoukaných invencí současné série N.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Zdroj: Engadget Mobile

Z výbavy chystané Nokie jsou dosud známy pouze GPS, 5Mpx fotoaparát s přisvětlovací dvojdiodou a funkcí geotaggingu. Očekávat se dá prostředí S60 třetí edice s Feature Packem 2 – tedy nic, co bychom z posledních představených Nokií neznali. Otázkou je, zda si podobnou strategií „tu trochu uberu, tam trochu přidám a mám nový telefon“ finský výrobce najde zájemce o dalšího neoriginálního a ničím nezajímavého křížence.

Témata článku: Nokia, Nokia N85

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50