Nokia E51 bez fotoaparátu o čtvrtinu levnější

Nokia už dříve na svém bulletin boardu představila verzi manažerského smartphonu E51 bez fotoaparátu. I v naší velké recenzi, kterou si můžete přečíst zde, se kolega Michal Politzer vyjádřil, že fotoaparát patří mezi funkce, které manažer v mobilu většinou nepoužívá. Nokia jako by tento hlas vyslyšela a E51 bez fotoaparátu se dostává i na náš trh. Co potěší, je fakt, že chybějící fotoaparát cenu přístroje sráží dolů minimálně o čtvrtinu. Počítáme s tím, že Nokia E51 s veškerými původními funkcemi, jako je Wi-Fi, podpora 3G a slot na microSD, ale bez fotoaparátu, by se u nás mohla prodávat za cenu kolem 6 tisíc korun.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Odpůrci fotoaparátů v mobilech za něj ve druhé verzi E51 už nemusí zbytečně platit
Diskuze (26) Další článek: Samsung si patentoval netradiční herní mobil

Témata článku: Nokia, Fotoaparát, Nokia E51-1, Nokia E51-2, Původní funkce, Foto

Určitě si přečtěte

BlackBerry Motion: Tak trochu jiný Android [recenze]

BlackBerry Motion: Tak trochu jiný Android [recenze]

** Ostružina bez klávesnice, která se musí spolehnout na jiné přednosti ** Surový výkon to určitě nebude, navrch má naopak software ** Zařízení je určeno pro ty, kteří vědí, co od mobilu chtějí

14.  1.  2018 | Láska Jan | 23

LG V30: Neprávem opomíjený klenot [recenze]

LG V30: Neprávem opomíjený klenot [recenze]

** LG V30 přichází bez druhého displeje, avšak s minimálními rámečky ** Novinkou je certifikace IP68 a armádní MIL-STD-810G ** Evropská verze tentokrát podporuje bezdrátové dobíjení (Qi)

7.  1.  2018 | Měchura Milan | 39