Nokia E90 s diamanty pro bohaté manažery

Nokia E90 je hodně těžký a hodně drahý mobilní telefon - hmotnost dosahuje 210 g a cena se pohybuje kolem dvaceti tisíc korun. Přesto ale můžete sehnat verzi, která obě tyto vlastnosti ještě mnohem víc prohlubuje.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Stačí zaplatit 52 000 euro a dostanete tenhle manažerský mobil vyzdobený osmnáctikarátovým bílým zlatem a diamanty, kterých by mělo celkem být 408. Kdo tedy chce svému okolí ukázat, že se mu obchody opravdu daří, najde jen těžko reprezentativnější mobilní telefon. Pokud si ještě nejste jistí designem, přesvědčí vás perfektní výbava – Nokia E90 momentálně patří mezi pět nejlepších telefonů v našem katalogu mobilů.

Témata článku: Nokia, Nokia E90, Drahý mobil, Diamant, Manažerský mobil, Manažer

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50