Nokia E90 s diamanty pro bohaté manažery

Nokia E90 je hodně těžký a hodně drahý mobilní telefon - hmotnost dosahuje 210 g a cena se pohybuje kolem dvaceti tisíc korun. Přesto ale můžete sehnat verzi, která obě tyto vlastnosti ještě mnohem víc prohlubuje.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Stačí zaplatit 52 000 euro a dostanete tenhle manažerský mobil vyzdobený osmnáctikarátovým bílým zlatem a diamanty, kterých by mělo celkem být 408. Kdo tedy chce svému okolí ukázat, že se mu obchody opravdu daří, najde jen těžko reprezentativnější mobilní telefon. Pokud si ještě nejste jistí designem, přesvědčí vás perfektní výbava – Nokia E90 momentálně patří mezi pět nejlepších telefonů v našem katalogu mobilů.

Témata článku: Nokia, Nokia E90, Drahý mobil

Určitě si přečtěte

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50

Síť pro „internet v oblacích“ úspěšně prošla testem. K pokrytí ČR stačí 4 vysílače

Síť pro „internet v oblacích“ úspěšně prošla testem. K pokrytí ČR stačí 4 vysílače

** Vysokorychlostní síť EAN slouží k připojení chytrých zařízení na palubách letadel ** V komerčním provozu by se mohla objevit už příští rok ** Pokryta bude celá EU včetně Česka

13.  12.  2016 | Láska Jan | 14