Nokia E90: vibruje! Nějaké další otázky? (+živé fotky!)

Nový komunikátor Nokia E90 je úchvatné zařízení. V reálu příjemně překvapilo svými rozměry, úchvatným displejem, skvěle přizpůsobenému prostředí operačního systému a rychlými reakcemi. Také klávesnice zaslouží pochvalu a o ohromné výbavě už byla řeč.

Oživeno:

Původně jsem komunikátoru vytkl jednu maličkost - chybějící vibrační vyzvánění. Včera jsem komunikátor zkoumal a vibrace na standardním místě mezi profily nenašel. Nenašel je ani muž, který měl Nokii E90 předvádět, tedy lépe řečeno možnosti nového Intellisync Mobile Suite. A zřejmě byl vyškolen pouze k Intellisyncu, když mi nedokázal s vibracemi poradit.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia E90 živě

Na zahraničních webech a také v diskusi se však píše, že Nokia E90 vibrovat má. Hned ráno jsem proto zašel ještě jednou na stánek Nokie. V nabídce Nokie E90 mezi profily jsem na vibrace nenarazil. Ptal se u jiného člověka, tentokrát znalého, a evidentně jsem nebyl první. Vibrace jsou! Aktivují se ale mimo nastavení vyzváněcích profilů. Ve finální verzi firmwaru by mělo být nastavení úplně stejné jako u klasických smartphonů S60.

Tímto se Nokii i čtenářům omlouvám za původní klamnou informaci.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Jako běžný smartphone trochu při těle • královská klávesnice • srovnání se Sony Ericssonem P990i • srovnání s Nokií E61i

S Nokií E90 jsem si mohl několik minut hrát a už pro vás připravuji článek se svými prvními zkušenostmi. Zajímají vás ještě nějaké důležité drobnosti o novém komunikátoru? Napište své otázky do diskuze pod článkem. Ještě se na stánku Nokie zastavím a co půjde, to se pokusím zjistit a odpovědi zařadím do slíbeného článku.

Ochutnávka uživatelského prostředí:

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Aktivní pohotovostní displej • hlavní nabídka

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Práce s kontakty

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Práce s kalendářem

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Práce se zprávami

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Prohlížení MobilManie

Diskuze (64) Další článek: Nokia: pět nových klíčových telefonů

Témata článku: Nokia, Nokia E90

Určitě si přečtěte