Nokia Garážmistr: hlasujte pro nejlepší začínající kapelu a vyhrajte

Nokia ve spolupráci s agenturou Advertures a serverem Matonni BandZone připravila ojedinělý hudební projekt Nokia Garážmistr. Je to soutěž pro mladé začínající kapely, které chtějí ukázat, co dovedou, a o jejímž vítězi rozhodne hlasování hudebních fandů (více na www.garazmistr.cz).

Během února a března mohou na webu www.garazmistr.cz zaregistrovaní fanoušci nominovat finalisty do užšího výběru. Ve finále se pak bude hlasovat o vítězi žánrových kategorií a samozřejmě o absolutním vítězi.

Cílem velkého hudebního klání Nokia Garážmistr je podpora nových začínajících skupin, které dosud mají jen malou šanci prorazit. „Chceme podpořit začínající a zajímavé hudební projekty, které zatím stojí stranou zájmu veřejnosti, a dát možnost fanouškům objevit novou dobrou muziku,“ vysvětluje Šárka Baronová, marketingová a PR manažerka Nokia, důvody, proč se společnost angažuje na hudebním poli.

Nokia Garážmistr není úzkoprofilovou soutěží zaměřující se jen na jeden typ hudby, ale naopak zabírá široké spektrum žánrů, čímž oslovuje interprety i příznivce všech hudebních směrů. Soutěží se v kategoriích:

  • rock
  • pop
  • elektronika
  • R&B a hip hop

Největší zájem o účast v Nokia Garážmistr je v kategorii rock (cca 450 přihlášených skupin) a pop (cca 250 hudebních uskupení). Po stovce skupin se pak přihlásilo z R&B a hiphopové scény a elektronické hudby. „Každý zaregistrovaný fanoušek může udělit v první fázi 3 hlasy skupině v každém žánru. Maximální počet hlasů je tedy 12,“ shrnuje pravidla hlasování Marko Zekič, marketingový konzultant společnosti Advertures. Ve finále je pak možno udělit jeden hlas v každé kategorii.

Hlasování probíhá ve třech etapách. V rámci nominací, jež potrvají do konce února, fanoušci hlasováním rozhodnou, které kapely se dostanou do boje o hlavní ceny. Finále poběží od 1. do 31. března, kdy se bude hlasovat nejen o vítězi v kategoriích, ale i absolutním. Od 2. do 6. dubna proběhne vyhlášení výsledků soutěže.

Výhry do Nokia Garážmistr věnovala Nokia. Absolutní vítěz získá poukázku v hodnotě 50 000 Kč na nákup hudebního vybavení v Praha Music Center. Mezi další výhry patří 4 poukázky v hodnotě 20 000 Kč na nákup hudebního vybavení v Praha Music Center pro vítěze z každé kategorie. Ceny jsou ale připraveny i pro hlasující, z nichž tři vylosovaní šťastlivci získají hudební mobilní telefon Nokia 5300 ExpressMusic.

Váš názor Další článek: Nový web časopisu Computer!

Témata článku: Nokia, Nokia 5300 XpressMusic, Hlas


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 79

Máme eSIM v hodinkách. Podívejte se, jak probíhala instalace

Máme eSIM v hodinkách. Podívejte se, jak probíhala instalace

** Konec teorie, často skloňovaná eSIM se v ČR konečně dostává do praxe ** eSIM jsme si poprvé vyzkoušeli u LTE verze hodinek Samsung Galaxy Watch (46mm) ** Jak eSIM vypadá, a jak probíhá její samotná „instalace“?

Martin Chroust | 45

Vybrali jsme 12 nejlepších levných smartphonů do 6 tisíc. Který si nadělíte?

Vybrali jsme 12 nejlepších levných smartphonů do 6 tisíc. Který si nadělíte?

** I když je cena limitem, dá se vybrat rozumný smartphone ** Levný smartphone umí víc než obyčejný mobil ** Připravte si alespoň 2 tisíce korun

Jan Láska | 32

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 124

RECENZE: Huawei P Smart – kovové dvojče má o jedno oko méně

RECENZE: Huawei P Smart – kovové dvojče má o jedno oko méně

** Kvalitní střední třída s protáhlým displejem ** Stejný jako Honor 9 Lite, přesto se liší v drobnostech ** Fotoaparát už se barev nebojí

Martin Herodek | 11