Nokia Garážmistr: hlasujte pro nejlepší začínající kapelu a vyhrajte

Nokia ve spolupráci s agenturou Advertures a serverem Matonni BandZone připravila ojedinělý hudební projekt Nokia Garážmistr. Je to soutěž pro mladé začínající kapely, které chtějí ukázat, co dovedou, a o jejímž vítězi rozhodne hlasování hudebních fandů (více na www.garazmistr.cz).

Během února a března mohou na webu www.garazmistr.cz zaregistrovaní fanoušci nominovat finalisty do užšího výběru. Ve finále se pak bude hlasovat o vítězi žánrových kategorií a samozřejmě o absolutním vítězi.

Cílem velkého hudebního klání Nokia Garážmistr je podpora nových začínajících skupin, které dosud mají jen malou šanci prorazit. „Chceme podpořit začínající a zajímavé hudební projekty, které zatím stojí stranou zájmu veřejnosti, a dát možnost fanouškům objevit novou dobrou muziku,“ vysvětluje Šárka Baronová, marketingová a PR manažerka Nokia, důvody, proč se společnost angažuje na hudebním poli.

Nokia Garážmistr není úzkoprofilovou soutěží zaměřující se jen na jeden typ hudby, ale naopak zabírá široké spektrum žánrů, čímž oslovuje interprety i příznivce všech hudebních směrů. Soutěží se v kategoriích:

  • rock
  • pop
  • elektronika
  • R&B a hip hop

Největší zájem o účast v Nokia Garážmistr je v kategorii rock (cca 450 přihlášených skupin) a pop (cca 250 hudebních uskupení). Po stovce skupin se pak přihlásilo z R&B a hiphopové scény a elektronické hudby. „Každý zaregistrovaný fanoušek může udělit v první fázi 3 hlasy skupině v každém žánru. Maximální počet hlasů je tedy 12,“ shrnuje pravidla hlasování Marko Zekič, marketingový konzultant společnosti Advertures. Ve finále je pak možno udělit jeden hlas v každé kategorii.

Hlasování probíhá ve třech etapách. V rámci nominací, jež potrvají do konce února, fanoušci hlasováním rozhodnou, které kapely se dostanou do boje o hlavní ceny. Finále poběží od 1. do 31. března, kdy se bude hlasovat nejen o vítězi v kategoriích, ale i absolutním. Od 2. do 6. dubna proběhne vyhlášení výsledků soutěže.

Výhry do Nokia Garážmistr věnovala Nokia. Absolutní vítěz získá poukázku v hodnotě 50 000 Kč na nákup hudebního vybavení v Praha Music Center. Mezi další výhry patří 4 poukázky v hodnotě 20 000 Kč na nákup hudebního vybavení v Praha Music Center pro vítěze z každé kategorie. Ceny jsou ale připraveny i pro hlasující, z nichž tři vylosovaní šťastlivci získají hudební mobilní telefon Nokia 5300 ExpressMusic.

Váš názor Další článek: Nový web časopisu Computer!

Témata článku: Nokia, Nokia 5300 XpressMusic, Hlas


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70