Nokia: GPS modul, záložní baterie a další nové příslušenství

Nokia dnes představila nové příslušenství pro své telefony. Přinášíme zatím první dostupné informace, obrázky a další podrobnosti doplníme později, jakmile budou k dispozici. Všechno uvedené příslušenství bude k dispozici v průběhu čtvrtého čtvrtletí roku.

Bluetooth GPS modul LD-4W

O tomto novém GPS bluetoothovém modulu unikly informace s předstihem. Oproti svému předchůdci je nový modul především menší a lehčí (31 g). Bude nabízen v černém a metalickém provedení, vynikat bude svojí malou tloušťkou. Tisková zpráva se nezmiňuje o použitém čipu, ale očekáváme kvalitní a osvědčený SiRF Star III jako u předchůdce. Modul dokáže pracovat deset hodin na jedno nabití akumulátoru. Cena na našem trhu by se měla pohybovat kolem čtyř tisíc korun.

Klepněte pro větší obrázek 
Nokia LD-4W

Bluetooth Stereo Headset BH-903

Sluchátka s možností bezdrátového připojení. Mají hmotnost jen 32g a budou vybaveny OLED displejem a dálkovým ovládáním. Na jedno nabití vydrží hrát nepřetržitě 15 hodin. Předběžná cena šest a půl tisíce korun je hodně vysoká.

Klepněte pro větší obrázek 
Nokia BH-903

Bluetooth Headset BH-902

Bluetoothové sluchátko vyšší řady vybavené OLED displejem, který uživateli poskytne informace o volajícím, připomene doručenou zprávu apod. Váží 18,2 g. Prodávat se bude za cenu kolem 3 700 Kč.

Klepněte pro větší obrázek
Nokia BH-902

Bluetooth Speakers MD-7W

Reproduktory s možností bezdrátového připojení telefonu. Tisková zpráva slibuje, že nabídnou prostorový zvuk s mohutnými basy. Na výrobě Nokia spolupracovala s firmou D & M Premium Sound Solutions. Cena se přehoupne přes čtyři tisíce korun.

Klepněte pro větší obrázek 

Power Pack DC-1

Po energii věčně hladové smartphony uspokojí nový Power Pack DC-1 dávkou až trojnásobného množství energie, než které dokáží sami pojmout. Při vybití telefonu stačí připojit Power Pack a telefon se z něj opět dobije. Toto lze u některých typů telefonů aplikovat až třikrát. Navíc je tato věcička vybavena rovnou dvěma konektory pro nabíjení, a tak můžete nabíjet zároveň rovnou dva telefony, nebo např. telefon a sluchátko či GPS modul. Předběžná cena je 3500 Kč.

Klepněte pro větší obrázek 
Nokia Power Pack DC-1

Diskuze (11) Další článek: T-Mobile u nás a v Anglii. Dva různé světy

Témata článku: Nokia, Příslušenství, Baterie, GPS, Nové příslušenství, Nový modul, Modul


Určitě si přečtěte

RECENZE: Motorola Moto G6 Plus jde do boje s čínskými dravci

RECENZE: Motorola Moto G6 Plus jde do boje s čínskými dravci

** Moto G6 Plus chce oslovit zejména středně náročné zájemce ** Zajmout bude chtít zejména svým povedeným duálním fotoaparátem ** Funkce Moto jsou zaměřené na praktické denodenní používání

Milan Měchura | 19

RECENZE: OnePlus 6 — další pokus o zabití vlajkových lodí

RECENZE: OnePlus 6 — další pokus o zabití vlajkových lodí

** Poměr ceny a výkonu je fantastický ** OxygenOS je fakticky čistý Android ** Foťák je krůček za nejlepšími

Jakub Michlovský | 53

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

** Asus se nechal zlákat na design s vykousnutým displejem ** K tomu přidal velmi slušnou výbavu s minimem kompromisů ** Vznikl Zenfone 5, který konečně dokáže konkurovat i cenou

Jan Láska | 8