Nokia Intellisync Wireless Email také pro Sony Ericsson

Nokia Intellisync Wireless Email také pro Sony Ericsson

Technologie zmíněná v nadpisu je určena pro kompletní dálkovou synchronizaci kontaktů, úkolů, kalendáře a všech složek e-mailové schránky přes mobilní telefonní síť. Spolupracuje se systémy Microsoft Exchange, Lotus Domino, ale je použitelná i s nejběžnějšími protokoly IMAP a POP3.

Jméno finského výrobce v názvu technologie naznačuje fakt, že je její funkčnost omezena pouze na telefony stejné značky. To by se však do budoucna mělo změnit. Nokia dnes oznámila uzavření dohody s konkurenční firmou Sony Ericsson. Integrace Nokia Intellisync Wireless Email se zatím bude týkat dvou pracovních modelů Sony Ericsson M600 a Sony Ericsson P990.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Co k této záležitosti dodat? Jen více takových zpráv. Největší užitek z nich má samozřejmě koncový uživatel. Podle tiskové zprávy bychom se měli updatu dočkat již v příštích dnech.

Témata článku: Ericsson, Nokia, Sony, Sony Ericsson, Ericsson, Sony Ericsson M600i, Sony Ericsson P990i

1 komentář

Nejnovější komentáře

  • Ondřej 17. 1. 2007 8:53:45
    Chtěl bych jenom doplnit, že Nokia Intellisync Wireless E-mail podporuje...
Určitě si přečtěte

Apple zaplatí Ericssonu za každý prodaný iPhone a iPad

Apple zaplatí Ericssonu za každý prodaný iPhone a iPad

Apple a telekomunikační gigant Ericsson urovnaly dlouhotrvající patentový spor. Jak informuje agentura Reuters, součástí dohody je vyplácení malé části tržeb, jejichž výši ani jeden z výrobců oficiálně nepotvrdil. Odhady investiční banky ABG Sundal Collier hovoří o odvádění 0,5 procenta z prodeje každého iPadu a iPhonu.

23.  12.  2015 | | 11


komerční sdělení

Komerční sdělení