Nokia je nejcennější evropskou značkou

Jak se říká, dobré zboží se prodává samo. V dnešní době už to tak úplně neplatí, nicméně co bude zcela určitě platit i do budoucna je fakt, že zákazníci si jistou úroveň kvality spojují přímo s obchodní značkou výrobce. Pokud jste ještě neslyšeli o Evropské instituci obchodních značek, pak vězte, že se jedná o organizaci, která se zabývá hodnocením nejcennějších obchodních společností, států, průmyslových analýz, atd. Tento institut hodnotil v rámci své studie „eurobrand2007“ nejcennější obchodní jméno na starém kontinentu.

Klepněte pro větší obrázek

O toto ocenění se ucházely více než tři tisícovky společností z čtyřiadvaceti evropských zemí. A výsledek? Pro někoho možná trochu překvapivě obsadila první místo finská společnost Nokia, největší výrobce mobilů na světě. Ani další příčky nezůstaly telekomunikačnímu trhu vzdáleny, naopak. Čtvrté místo obsadila španělská Telefonica stíhaná britským Vodafonem. Do první desítky se vešly ještě německý Deutsche Telekom (provozující síť T-Mobile) a ftgroup, vlastník francouzského Orange. Celý žebříček padesáti nejúspěšnějších společností naleznete zde na webu institutu. Pro úplnost přidávám tabulku s vybranými záznamy z první desítky:

Pořadíznačkazemě původu
1.NokiaFinsko
4.TelefonicaŠpanělsko
5.VodafoneVelká Británie
7.Deutsche Telekom (T-Mobile)Německo
9.ftgroup (Orange)Francie
Diskuze (10) Další článek: Java aplikaci Student SMS Grátis podporuje jen deset telefonů

Témata článku: Nokia, Britský vodafone


Určitě si přečtěte

RECENZE: Samsung Galaxy A7 (2018) — Tři oči vidí víc

RECENZE: Samsung Galaxy A7 (2018) — Tři oči vidí víc

** Samsung se poprvé pouští do světa trojitých fotoaparátů, u následného modelu však přidá ještě jednu čočku ** Jeho prvotina spadá do střední třídy, takže budete muset udělat několik kompromisů ** Tři čočky pomůžou s focením budov a s věrohodnějším rozmazáním portrétových snímků

Martin Chroust | 43

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 118

RECENZE: Nokia 7 Plus — takhle se zadělává na bestseller

RECENZE: Nokia 7 Plus — takhle se zadělává na bestseller

** Nokia 7 Plus je smartphone vyšší třídy s rozumnou cenovkou. ** Lákadlem je čistý Android, skvělá výdrž i fotoaparát Zeiss ** Bonusem je dostatek výkonu i paměti

Martin Miksa | 61