Nokia Maps i pro Series 40

V záplavě novinek ze včerejšího prvního dne Světového mobilního kongresu v Barceloně jste možná také zaznamenali informaci o nové verzi Nokia Maps, která se objeví nejen v nově představeném modelu 6210 Navigator, ale i v dalších třech představených Nokiích. Skvělá zpráva se ovšem týká toho, že vylepšené mapy nejsou určené jen pro vybrané smartphony, ale dočkáme se jich i na mobilech Series 40, tedy přístrojích, které jsou mezi uživateli podstatně rozšířenější. Aplikace pochopitelně nebude úplně zadarmo, ale mnoho uživatelů ji jistě ocení i tak.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Nokia Maps 2.0 se chlubí podporou on-line informací o aktuální dopravní situaci, umí mnohem lépe rozlišovat mezi silnicemi a chodníky (k dispozici by měla být i levnější verze map pouze pro pěší), změnila se navigační obrazovka, která bude průhlednější a řadu míst si budete moci prohlédnout také prostřednictvím satelitní mapy. Zajímavě vypadá i informace o multimediálním průvodci, který nabídne fotky, videa a doplňkové informace o místech, kterými procházíte.

Témata článku: Nokia, Software pro mobily, Software pro PC, Series

Určitě si přečtěte

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

9.  10.  2017 | Láska Jan | 2

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

** Od představení Androidu 8.0 Oreo uběhl více než měsíc ** Jak zareagovali výrobci a které telefony se něj mohou těšit? ** Začněmě hezky podle abecedy.

28.  9.  2017 | Miksa Martin | 8

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

** Nejprve to vypadalo jako vážný, ale jen izolovaný problém ** Pak se to nafouklo do obřích rozměrů ** CCLeaner má problém a Avast ostudu

24.  9.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 27