Nokia N-Gage: prodal se první milion

Nokia včera v tiskové zprávě oznámila, že prodej mobilní herní konzole N-Gage přesáhl milion kusů. Po jedenácti měsících prodeje – od 8. října 2003 – jde o slušný výsledek. Nokia splnila svoji předpověď, že na milion dosáhne v letošním roce. Po prvních týdnech prodeje to rozhodně nevypadalo jako reálný cíl. Nebudu ale jen chválit. Herní konzole GBA SP se za první půlrok prodaly dva miliony, je tedy téměř čtyřnásobně úspěšnější než N-Gage.

Zajímavých je ale i sto tisíc uživatelů registrovaných v internetové službě N-Gage Arena. Řada lidí zde má samozřejmě víc přezdívek, ale když přimhouříme oko, desetina z celkového prodaného počtu je velmi slušný podíl. Zvlášť když Arena začala nabízet zajímavé služby až v posledních měsících; dříve to bylo jen takové diskusní fórum.

Diskuze (13) Další článek: New Telekom nabízí telefonování úplně zadarmo

Témata článku: Nokia, Nokia N-Gage, Mil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39