Nokia N70 vrže, až to hezké není

Po nějaké době se mi zase dostala do ruky Nokia N70. Po víkendu se s ní chystám na 3G Eurotelu (doufám, že na Invexu bude funkční síť).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia N70

Podotýkám, že kolegové z Mobilit, kteří N70 doposud testovali, se k telefonům chovají velmi slušně. Bez mrknutí oka bych jim svěřil i vlastní mobil. Po deseti dnech používání mě ale přesto překvapilo, co se stalo se zadním krytem, který u Nokie N70 chrání objektiv fotoaparátu. Když jsem psal recenzi, byl jsem s ním ještě spokojený:

„Konstrukce odsuvného zadního krytu je lepší než u modelu 6681, kde ho Nokia představila poprvé. Nevrže a při stisknutí nemá takovou vůli. Úplně se jí ale N70 také nevyhne, plastová skořepina se trochu prohýbá.“

Nyní je na tom ale kryt úplně stejně jako Nokie 6681 po půl roce používání. Stačí se telefonu dotknout, prohne se a zavrže tak strašlivým způsobem, až se divím, že mám v ruce mobil za patnáct tisíc korun.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Proč Nokia u tak drahých mobilů konečně nepřijde s pořádnou konstrukcí? Pokud na telefonu uvidíte jakýkoli pohyblivý prvek, měl by vám před oči automaticky vyskočit červený vykřičník – pozor na všechno, co se hýbe!

Diskuze (49) Další článek: Nadmíru chytrý mobilní virus Commwarrior.C

Témata článku: Nokia, Nokia N70, Nokia N70 Music Edition

Určitě si přečtěte