Nokia N71 a N92 se v Česku nebudou prodávat

Možná to pro vás není novinka, protože jste tuto informaci už zahlédli v jednom z našich starších článků. Nokia ale při včerejší prezentaci nové značkové prodejny a smartphonu N80 (přečtěte si víc) oficiálně potvrdila, že další dva chytré telefony N71 a N92 se v České republice nechystá prodávat.

V případě véčka N71 se české zastoupení výrobce zřejmě rozhodlo, že by u nás neměl úspěch. Je to na pohled celkem obyčejný telefon a i když véček mezi smartphony není mnoho, možná o ně ani není zájem. O Nokii N92 by zájem určitě byl, jde ale primárně o přístroj určený pro příjem digitální televize DVB-H. Jelikož u nás žádná nevysílá, je podle Nokie zbytečné takový telefon prodávat. Měl by ale být k dispozici pro testování digitálního vysílání.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia N71 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia N92

Naopak Nokia N80 bude patřit mezi zásadní modely a v České republice se začne prodávat v březnu za cenu kolem sedmnácti tisíc korun. Včera jsme tento telefon mohli vyzkoušet, přečtěte si o našich prvních dojmech. Podrobné parametry všech tří smartphonů najdete v katalogu mobilů.

Diskuze (17) Další článek: Motorola A732: dotkněte se jedním prstem (první pohled)

Témata článku: Nokia, Nokia N71, Nokia N80, Nokia N92

Určitě si přečtěte