Nokia N81: první fotografie

Nokia je sice nejúspěšnější světový výrobce mobilů, avšak v disciplíně hudebních telefonů doposud dominoval švédsko-japonský Sony Ericsson s veleúspěšnými Walkmany. Ve snaze nachýlit pomyslnou misku vah na svoji stranu připravuje Nokia na konec tohoto měsíce hned několik hudebních novinek. Krom představení nových telefonů se na 29. srpna chystá ještě spuštění hudebního obchodu, který bude fungovat podobně jako iTunes společnosti Apple. Uživatelé si jednoduše zakoupí skladby na webu a stáhnou si je přímo do telefonu.

Další novinka se týká vzhledu nové hudební Nokie N81. Rozpoložení kláves a podsvícení bílou barvou napovídá web s příznačnou adresou www.070829.com, první nedávno zveřejněné obrázky byly více méně dementovány. Na zahraničním serveru EngadgetMobile se ovšem dnes objevil snímek telefonu, který vypadá mnohem věrohodněji. Jelikož se jedná pouze o maketu telefonu, můžeme připsat únik informací některému z budoucích prodejců, jemuž byla maketa zaslána s předstihem.

Klepněte pro větší obrázek 
Maketa určená k vystavení do výlohy svým zevnějškem přesně odpovídá očekávané novince

Témata článku: Nokia, Nokia N81, Nokia N81 8GB, Foto, Fotografie, První fotografie

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50