Nokia N82, Roman Šebrle, podvodně vyhraný maratón a možná přijde i prezident

Už včera jsme tu měli jednu povedenou ukázku levné a účinné reklamy. Také to dnešní video se bude točit kolem symbianové Nokie, tentokrát je to N82 Black a hlavní roli hraje v přístroji předinstalovaná aplikace Nokia Mapy.

Video vypráví příběh o tom, jak dva mladíci za pomoci N82 vyhrají Pražský Mezinárodní Maratón. Princip je jednoduchý – s navigací v ruce si zkracují trasu závodu, který se klikatí ulicemi hlavního města. Jinými slovy podvádějí. Ovšem videa z webu Stream.cz se s morálními zásadami nikdy nemazala. Podvod není myšlen vážně, cílem není odvézt zlaté medaile, ale „udělat humbuk“. A to se rozhodně povedlo. Součástí videa je pěkně sestříhané věšení medailí na stupních vítězů a přihlížejícím davem fotografů, ve videu se mihne Roman Šebrle a dokonce i prezident České republiky Václav Klaus.

Klepněte pro větší obrázek 
Naše administrace se s videem ze Stream.cz nekamarádí, proto budete po kliknutí přesměrováni přímo na zdrojové stránky

Že šlo pouze o show dokazuje i fakt, že podobné video by šlo natočit s obyčejnou mapou, nebo pouhou znalostí trasy závodu a okolí, ale tady hraje hlavní roli Nokia N82 Black…

Co si o tomto počinu myslíte? Je to ještě zajímavá reklama, která může produktu prospět, nebo už je video za hranicí morálních hodnot a poškozuje pověst značky? Vyjádřete se v přiložené anketě, nebo tradičně v diskuzi.

Diskuze (10) Další článek: T-Mobile prodává ve svém e-shopu vstupenky na Rock for People za nižší cenu

Témata článku: Nokia, Nokia N82, ROM, Podvod, Dnešní video

Určitě si přečtěte