Nokia N90 stačila k natočení celovečerního filmu

Možnosti dnešních mobilních telefonů ukázal Marcello Mencarinie a Barbara Seghezzi. Tito dva nadějní italští filmaři natočili devadesátiminutový film pouze za pomocí mobilního telefonu Nokia N90 (upozornil server komunikatory.cz).

Snímek se jmenuje Nuovi comizi d'amore a jedná se o dokumentární film založený na sérii interview se stovkou lidí různého věku a rozmanitých profesí. Otázky se týkají sexu, lásky a erotiky. Filmaři se svojí Nokií natočili rovnou tisícovku takových rozhovorů, ale do svého filmu pak vybrali jen desetinu těch nejlepších.

Klepněte pro větší obrázek 

K natočení filmu stačil jeden telefon, jedno světlo „made in China“, počítač a software pro sestříhání. Podrobnosti najdete na stránkách filmu, kde můžete shlédnout i krátkou upoutávku.

Diskuze (18) Další článek: T-Mobile má dva týdny na pokrytí 52 % populace Internetem 4G

Témata článku: Nokia, Nokia N90, Celovečerní film, NATO


Určitě si přečtěte

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

** Asus se nechal zlákat na design s vykousnutým displejem ** K tomu přidal velmi slušnou výbavu s minimem kompromisů ** Vznikl Zenfone 5, který konečně dokáže konkurovat i cenou

Jan Láska | 41