Nokia N93i: videomág v černém

O Nokii N93i se snad nemusím příliš rozepisovat. Multimediální stroj s netradiční konstrukcí disponuje VGA kamerou s optickým zoomem, na palubě veze zásobu rozličných funkcí pod taktovkou Symbianu S60 3rd. Zatímco jste si doteď tento 163 gramů vážící stroj mohli koupit ve švestkové a šedé variantě, nyní můžete snít o černém modelu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Tak šel čas: N93, N93i a N93i black

Nokia N93i black se dočkala nahrazení šedých plastů za černé, jiným vylepšením se autoři vyhnuli. Opět se setkáváme s lesklým krytem a pořádnými rozměry 108 × 58 × 25 mm, podrobnosti o uvedení černé varianty do prodeje zatím nejsou k dispozici.

Obsáhlou fotogalerii najdete na fanouškovském blogu.

Témata článku: Nokia, Nokia N93i

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50