Nokia N95 8GB: aktualizace firmwaru, další vylepšení

Finská Nokia oznámila dostupnost nové vere firmwaru pro svoji multimediální perlu, model N95 8GB. Nový firmware nese označení 15.0.015.

Hlavní výhodou by mělo být celkové zrychlení systému, ať už jde o galerii, vyhledávání, anebo přístup k interní flash paměti s velikostí 8 GB. O několik sekund by se měl zkrátit start telefonu a optimalizací by měla povyrůst rychlost přenosu dat přes USB. Dle mého názoru nejpříjemnějším vylepšením (zatím bez osobní zkušenosti) by mohla být podpora Flash Lite 3 a FLV (Flash Video) v integrovaném internetovém prohlížeči. Konečně by už tak velice dobrý browser dokázal přehrát video na YouTube.com a pracovat s mnoha dalšími aplikacemi dnešního moderního internetu. V neposlední řadě by měla aktualizace opravit i některé drobné chyby původní verze.

Klepněte pro větší obrázek
Aktualizaci získáte připojením přístroje k počítači a kliknutím na položku „Aktualizace softwaru telefonu“ v obslužné aplikaci Nokia PC Suite.

TIP: přečtěte si, jaká zlepšení přinesla minulá aktualizace firmwaru Nokii N95 i novější N95 8GB

Diskuze (52) Další článek: Soutěžte s Vodafonem o Nokii 5310

Témata článku: Nokia, Smartphony, Symbian, Aktualizace softwaru, Software pro mobily, Nokia N95, Nokia N95 8GB, Aktualizace firmwaru, Vylepšení, Aktualizace, Akt


Určitě si přečtěte