Nokia N95 bude k dostání už v dubnu!

Nokia N95 bude k dostání už v dubnu!

Nokia N95 – to je konstrukce výsuvná na dvě strany, velký QVGA displej, pětimegapixelový fotoaparát s optikou Carl Zeiss, navigační modul GPS, bluetooth 2.0, podpora sítí třetí generace, podpora nejrychlejších datových přenosů HSDPA a také pomalejšího EDGE či GPRS, podpora Wi-Fi, 160 MB paměti, slot pro karty microSD, standardní konektor pro sluchátka, systémový miniUSB konektor, výstup na TV, rádio, přehrávač videa a hudby, zajištění synchronizace a kancelářských funkcí a kupodivu také mobilní telefon. Vše je navíc zabaleno v poměrně malé a lehké krabičce.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia N95 na oficiálních obrázcích

Tip: Nokia N95 – první dojmy, fotky a video

Bezesporu nejvybavenější telefon všech dob už je velmi očekáván i u nás. Dobrá zpráva: dodávky budou rychlejší a tak se oproti původně plánovanému spuštění prodeje v květnu dočkáme této události v českých obchodech už v průběhu dubna. I když některé internetové obchody již vybírají zálohy a slibují ještě dřívější termíny, na český trh se oficiální distribucí Nokia N95 dříve nedostane. Cena se bude pohybovat kolem 20 tisíc korun včetně daně.

Diskuze (29) Další článek: Další hudební nářez Sony Ericssonu

Témata článku: Nokia, Nokia N95, Nokia N95 8GB, Dostání


Určitě si přečtěte