Nokia N95: prodejní balení

Nokia N95 se na vybraných trzích včera začala prodávat a první šťastní majitelé už ji mají doma. Jeden z nich nelenil a vyfotografoval průběh vybalovaní telefonu z krabice. Vzhledem k tomu, jaký je o tento telefon zájem, bude možná ledaskoho zajímat, v jakém balení Nokii N95 dostanete a co všechno v krabici najdete. Tak prosím, zde jsou vše říkající obrázky.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Elegantní černá kostka a co se uvnitř skrývá

Při dalším pátrání jsme narazili na starší fotky, ve kterých je Nokia N95 zabalena ve standardní krabici. Je tedy možné, že se bude balení lišit podle regionu. Každopádně se můžete těšit, že kromě telefonu dostanete datový a televizní kabel, dálkové ovládání na kabelu od sluchátek, sluchátka, paměťovou kartu (majitel černé krabice se chlubí 2GB kartou, což ale může být akční nabídka prodejce) a pochopitelně nabíječku, CD se softwarem a návody.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Daleko "nudnější" balení v klasické firemní krabici

Témata článku: Nokia, Nokia N95, Nokia N95 8GB, Prodej, Balení, Prodejní balení

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50