Nokia N95: v prodeji možná už za 33 dní, cena 21 000 Kč

Jeden z našich čtenářů nás upozornil na zajímavou nabídku internetového obchodu Mobilebee.com, který má zastoupení v Americe, ale také ve Velké Británii. Tento obchod má již v nabídce uvedenou velmi očekávanou Nokii N95. Některé ostatní obchody také už přijímají objednávky, ale Mobilebee.com je překvapivě konkrétní – Nokia N95 by měla být k dispozici za 33 dní a cena je 799,99 dolarů nebo 432,43 liber bez daně.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia N95 na oficiálních obrázcích

Po přepočítání a započtení daně máme sumu, za kterou by měla být posléze Nokia N95 nabízena u nás – tedy přibližně 21 000 Kč. ¨

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia N95 živě

Optimistickému výhledu obchodu Mobilebee.com však příliš nevěříme. Nokia N95 se podle našich informací dostane na trh nejdříve v únoru. Ale každopádně, už se to blíží.

Tip: Nokia N95 – první dojmy, fotky a video

Nokia N95 bude vrcholným modelem chytrých telefonů se Symbianem. Ve výbavě tohoto kompaktního telefonu s oboustranně výsuvnou konstrukcí najdete takové lahůdky, jako je 5Mpx fotoaparát, nejrychlejší datové přenosy HSDPA a navigační modul GPS. Více informací o výbavě najdete zde, o našich prvních dojmech po vyzkoušení telefonu si můžete přečíst zde.

Za upozornění děkujeme Petrovi Ševčíkovi

Diskuze (20) Další článek: HTC S710 Vox: vysouvací QWERTY a Windows Mobile Crossbow (první foto)

Témata článku: Nokia, Nokia N95, Nokia N95 8GB, Cena, Prodej

Určitě si přečtěte